Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München bevestigt dat spits Lewandowski wil vertrekken

Bayern München bevestigt dat spits Lewandowski wil vertrekken

WOLFSBURG (ANP) - Spits Robert Lewandowski wil vertrekken bij Bayern München. Volgens technisch directeur Hasan Salihamidzic heeft de 33-jarige Pool dat in een onderling gesprek laten weten. Het contract van Lewandowski loopt halverwege volgend jaar af en er waren al geruchten dat hij niet tot die tijd bij de Duitse kampioen wil blijven. De topschutter wordt nadrukkelijk in verband gebracht met FC Barcelona.

"Ik heb met ‘Lewa’ gesproken. In dat gesprek liet hij me weten dat hij niet wil ingaan op ons aanbod om zijn contract te verlengen en dat hij de club wil verlaten", zei Salihamidzic bij tv-zender Sky, voorafgaand aan het afsluitende competitieduel met VfL Wolfsburg.

Bayern zal Lewandowski niet zomaar laten gaan, benadrukt de technisch directeur. "Hij zei dat hij iets anders wil gaan doen. Maar ons standpunt is niet veranderd. Feit is dat hij een contract heeft tot 30 juni 2023", aldus Salihamidzic.

Lewandowski maakte deze jaargang wederom meer dan dertig competitietreffers, nadat hij vorig seizoen een Bundesliga-record had gevestigd door 41 keer te scoren in de competitie. Volgens Salihamidzic is er nog niet met andere clubs gesproken over een transfer.

Meer uit Voetbal

Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

4 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

5 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

14 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

14 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

14 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

16 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

17 uur geleden