Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München bevestigt dat spits Lewandowski wil vertrekken

Bayern München bevestigt dat spits Lewandowski wil vertrekken

WOLFSBURG (ANP) - Spits Robert Lewandowski wil vertrekken bij Bayern München. Volgens technisch directeur Hasan Salihamidzic heeft de 33-jarige Pool dat in een onderling gesprek laten weten. Het contract van Lewandowski loopt halverwege volgend jaar af en er waren al geruchten dat hij niet tot die tijd bij de Duitse kampioen wil blijven. De topschutter wordt nadrukkelijk in verband gebracht met FC Barcelona.

"Ik heb met ‘Lewa’ gesproken. In dat gesprek liet hij me weten dat hij niet wil ingaan op ons aanbod om zijn contract te verlengen en dat hij de club wil verlaten", zei Salihamidzic bij tv-zender Sky, voorafgaand aan het afsluitende competitieduel met VfL Wolfsburg.

Bayern zal Lewandowski niet zomaar laten gaan, benadrukt de technisch directeur. "Hij zei dat hij iets anders wil gaan doen. Maar ons standpunt is niet veranderd. Feit is dat hij een contract heeft tot 30 juni 2023", aldus Salihamidzic.

Lewandowski maakte deze jaargang wederom meer dan dertig competitietreffers, nadat hij vorig seizoen een Bundesliga-record had gevestigd door 41 keer te scoren in de competitie. Volgens Salihamidzic is er nog niet met andere clubs gesproken over een transfer.

Meer uit Voetbal

Bayern München begint met overtuigende zege aan Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.

2 uur geleden
Zeefuik belangrijk voor Fortuna in gewonnen uitduel met Groningen

GRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.

2 uur geleden
Feyenoord: opleggen stadionverboden om vuurwerkgeweld kost tijd

ROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.

7 uur geleden
Feyenoord heeft tientallen mensen in beeld na vuurwerkgeweld

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.

8 uur geleden
Van Bronckhorst kijkt uit naar ontmoeting met droomclub Barcelona

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."

9 uur geleden
Van Bronckhorst vindt aandacht voor vuurwerkgeweld terecht

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.

9 uur geleden
Ajax tegen Atalanta in Conference League, Twente treft Freiburg

MONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.

10 uur geleden