Bayern München beslist snel over trainer
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München beslist nog voor de kerst over de positie van trainer Hansi Flick. Dat heeft topman Karl-Heinz Rummenigge toegezegd. Momenteel is Flick als ad interim in functie, na het ontslag van Niko Kovac.
"Op 21 december spelen we de laatste wedstrijd van het jaar, tegen Wolfsburg", zegt Rummenigge. "Op die zaterdag of de dag erna hebben we overleg en nemen we een beslissing."
Flick begon goed met vier zeges op rij, en alles wees erop dat hij ten minste tot het einde van het seizoen zou blijven. De laatste twee duels echter verloor Bayern, waardoor het wat is afgezakt in de Bundesliga.
De club is al geplaatst voor de achtste finale van de Champions League.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
4 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA spreekt opnieuw van "een doelbewuste poging om het gezag van FIFA en haar voorzitter te ondermijnen". De bond reageert daarmee op een rectificatie van de Engelse krant The Times naar aanleiding van berichtgeving van vorige week over het salaris van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De krant meldde dat de Zwitser een tweede salaris zou hebben ontvangen van de Amerikaanse entiteit die door de FIFA was opgericht voor de organisatie van het WK van afgelopen zomer. Die betaling zou niet in het financiële verslag van de voetbalbond staan.
7 uur geledenPORTO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz is "trots" op zijn ploeg na de 1-0-overwinning tegen FC Porto in de Champions League. Dat zei de trainer na afloop van het duel in Portugal tegen Ziggo Sport. "Ik vond dat we goed speelden", aldus Bosz. Het was de eerste overwinning dit Champions League-seizoen voor de kampioen van Nederland.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Champions League gewonnen van FC Barcelona. In Parijs werd het 4-2 voor de winnaars van de afgelopen twee edities van het Europese clubtoernooi. Het was voor Barcelona de eerste nederlaag van het seizoen.
19 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met een doelpunt en een assist een belangrijke bijdrage geleverd aan de 4-0-thuisoverwinning van zijn club AS Roma tegen Slovan Bratislava in de Champions League. De Oranje-international was ook nog bij een derde doelpunt betrokken. Met nog een half uur te spelen werd hij gewisseld.
19 uur geleden