Bayern moet linksback Davies zes tot acht weken missen
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het de komende weken stellen zonder Alphonso Davies. De linksback viel in het duel met Eintracht Frankfurt al in de 3e minuut geblesseerd uit en heeft zijn enkelbanden in zijn rechtervoet gescheurd. Davies moet mogelijk acht weken herstellen.
Davies verstapte zich in de 2e minuut zonder contact met een tegenstander. "Hij heeft een blessure aan zijn enkelbanden, een is gescheurd en een is gedeeltelijk gescheurd. We gaan ervan uit dat hij zes tot acht weken is uitgeschakeld", zei Bayern-coach Hansi Flick. "Het doet pijn als een speler van zijn kwaliteit wegvalt. We zullen in de komende weken een beetje creatief moeten zijn om dat op te vangen"
Bayern speelt dinsdag in de Champions League bij Lokomotiv Moskou. De Fransman Lucas Hernández verving Davies in het duel met Frankfurt.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
27 minuten geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.
1 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran spelen in aanloop naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico twee oefenwedstrijden in Turkije. Naast Gambia is ook Mali in Antalya de tegenstander, meldt de Iraanse voetbalbond in een verklaring die werd gepubliceerd door het staatsnieuwsagentschap IRNA.
3 uur geleden