Bayern moet linksback Davies zes tot acht weken missen
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het de komende weken stellen zonder Alphonso Davies. De linksback viel in het duel met Eintracht Frankfurt al in de 3e minuut geblesseerd uit en heeft zijn enkelbanden in zijn rechtervoet gescheurd. Davies moet mogelijk acht weken herstellen.
Davies verstapte zich in de 2e minuut zonder contact met een tegenstander. "Hij heeft een blessure aan zijn enkelbanden, een is gescheurd en een is gedeeltelijk gescheurd. We gaan ervan uit dat hij zes tot acht weken is uitgeschakeld", zei Bayern-coach Hansi Flick. "Het doet pijn als een speler van zijn kwaliteit wegvalt. We zullen in de komende weken een beetje creatief moeten zijn om dat op te vangen"
Bayern speelt dinsdag in de Champions League bij Lokomotiv Moskou. De Fransman Lucas Hernández verving Davies in het duel met Frankfurt.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
26 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
3 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
5 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
16 uur geleden