Bayern moet linksback Davies zes tot acht weken missen
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het de komende weken stellen zonder Alphonso Davies. De linksback viel in het duel met Eintracht Frankfurt al in de 3e minuut geblesseerd uit en heeft zijn enkelbanden in zijn rechtervoet gescheurd. Davies moet mogelijk acht weken herstellen.
Davies verstapte zich in de 2e minuut zonder contact met een tegenstander. "Hij heeft een blessure aan zijn enkelbanden, een is gescheurd en een is gedeeltelijk gescheurd. We gaan ervan uit dat hij zes tot acht weken is uitgeschakeld", zei Bayern-coach Hansi Flick. "Het doet pijn als een speler van zijn kwaliteit wegvalt. We zullen in de komende weken een beetje creatief moeten zijn om dat op te vangen"
Bayern speelt dinsdag in de Champions League bij Lokomotiv Moskou. De Fransman Lucas Hernández verving Davies in het duel met Frankfurt.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
18 minuten geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
21 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
1 uur geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
2 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
3 uur geleden