
Bayern mist Mazraoui 'vier tot zes weken' door ziekte
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de komende weken niet de beschikking over verdediger Noussair Mazraoui. De oud-Ajacied staat volgens Bild "zeker vier tot zes weken" buitenspel.
Bayern vertrok vrijdag zonder Mazraoui op trainingskamp. De Duitse koploper verklaarde later dat Mazraoui positief heeft getest op corona tijdens het WK in Qatar, waarna nader onderzoek in München later uitwees dat hij 'een milde ontsteking van het hartzakje' heeft. De club gaf niet aan hoelang de herstelperiode zou duren.
Daley Blind, die donderdag van Ajax werd overgenomen, is wel mee op het trainingskamp, net als Ryan Gravenberch en Matthijs de Ligt.
Mazraoui was vorige maand actief met Marokko op het WK in Qatar. Het Afrikaanse land werd in de halve finale door Frankrijk uitgeschakeld, waarna ook de troostfinale van Kroatië werd verloren.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft een nieuw record in handen. De 38-jarige spelmaker is de eerste voetballer in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS) die in vijf opeenvolgende wedstrijden twee keer wist te scoren. Dat deed Messi in de thuiswedstrijd van zijn club Inter Miami tegen Nashville SC. Messi's eigen record staat nog scherper. Hij zette bij FC Barcelona in 2012 een serie van zes duels met twee treffers neer.
24 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - Donald Trump maakt zondag zijn opwachting bij de finale van het WK voetbal voor clubs tussen het Franse Paris Saint-Germain en het Engelse Chelsea. De Amerikaanse president ziet de eindstrijd als een test voor de WK-finale voor landenteams die in de zomer van 2026 in hetzelfde MetLife Stadium wordt gespeeld.
43 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De Zweedse voetbalsters hebben na drie zeges als groepswinnaar de kwartfinales van het EK in Zwitserland bereikt. In Zürich won de ploeg van bondscoach Peter Gerhardsson met 4-1 van Duitsland, dat na twee zeges ook al zeker was van de laatste acht.
10 uur geledenBASEL (ANP) - Met name de oudere speelsters van het Nederlands elftal waren "geweldig boos en beledigd" over het spel tijdens de pijnlijke 4-0-nederlaag tegen Engeland. "Deze generatie wil dat niet en accepteert dat niet. Dat maakt het voor mij makkelijker", zei bondscoach Andries Jonker tijdens zijn persconferentie.
13 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker past de tactiek van de Oranjevrouwen niet drastisch aan voor het cruciale EK-duel met Frankrijk. "Dit is niet het moment voor een uitgebreide evaluatie of heroverweging. We moeten na vier dagen opnieuw tegen een toptegenstander waar het maximale wordt gevraagd. Dat hebben we tegen Engeland (4-0-verlies) niet kunnen brengen, maar dat wordt nu wel gevraagd", zei Jonker een dag voor de wedstrijd in Basel tijdens zijn persconferentie.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in een oefenwedstrijd gewonnen van SV Elversberg, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. De Eindhovenaren waren op sportcomplex De Herdgang met 3-1 te sterk.
19 uur geledenTHUN (ANP) - Alle speelsters van het Nederlands elftal hebben meegedaan aan de mogelijk laatste training in Zwitserland. In een warm en zonnig Thun oogde de selectie ontspannen in aanloop naar het afsluitende groepsduel met Frankrijk van zondag.
21 uur geleden