Bayern met Lewandowski en Martínez in Super Cup
MÜNCHEN (ANP) - Robert Lewandowski en Javier Martínez maken deel uit van de selectie van Bayern München voor de wedstrijd om de Super Cup van donderdag in Boedapest tegen Sevilla. De Pool Lewandowski raakte afgelopen vrijdag in het duel met Schalke nog licht geblesseerd. Van de Spanjaard Martínez werd onlangs bekend dat hij vermoedelijk terugkeert naar Athletic Bilbao.
Ook het Nederlandse talent Joshua Zirkzee is aanwezig bij de Duitse kampioen in de Hongaarse hoofdstad.
Verder liet Bayern weten het gezelschap zo klein mogelijk te houden. Boedapest geldt als risicogebied in verband met de toenemende aantallen besmettingen met het coronavirus. Er wordt een beperkt aantal toeschouwers toegelaten, maar politici uit Beieren hebben de fans van Bayern afgeraden om de wedstrijd te bezoeken.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
1 dag geleden