Bayern met Lewandowski en Martínez in Super Cup
MÜNCHEN (ANP) - Robert Lewandowski en Javier Martínez maken deel uit van de selectie van Bayern München voor de wedstrijd om de Super Cup van donderdag in Boedapest tegen Sevilla. De Pool Lewandowski raakte afgelopen vrijdag in het duel met Schalke nog licht geblesseerd. Van de Spanjaard Martínez werd onlangs bekend dat hij vermoedelijk terugkeert naar Athletic Bilbao.
Ook het Nederlandse talent Joshua Zirkzee is aanwezig bij de Duitse kampioen in de Hongaarse hoofdstad.
Verder liet Bayern weten het gezelschap zo klein mogelijk te houden. Boedapest geldt als risicogebied in verband met de toenemende aantallen besmettingen met het coronavirus. Er wordt een beperkt aantal toeschouwers toegelaten, maar politici uit Beieren hebben de fans van Bayern afgeraden om de wedstrijd te bezoeken.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
34 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
47 minuten geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
13 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
13 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
13 uur geleden