Bayern met Lewandowski en Martínez in Super Cup
MÜNCHEN (ANP) - Robert Lewandowski en Javier Martínez maken deel uit van de selectie van Bayern München voor de wedstrijd om de Super Cup van donderdag in Boedapest tegen Sevilla. De Pool Lewandowski raakte afgelopen vrijdag in het duel met Schalke nog licht geblesseerd. Van de Spanjaard Martínez werd onlangs bekend dat hij vermoedelijk terugkeert naar Athletic Bilbao.
Ook het Nederlandse talent Joshua Zirkzee is aanwezig bij de Duitse kampioen in de Hongaarse hoofdstad.
Verder liet Bayern weten het gezelschap zo klein mogelijk te houden. Boedapest geldt als risicogebied in verband met de toenemende aantallen besmettingen met het coronavirus. Er wordt een beperkt aantal toeschouwers toegelaten, maar politici uit Beieren hebben de fans van Bayern afgeraden om de wedstrijd te bezoeken.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
3 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
3 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
7 uur geleden