Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern laat Hertha BSC kansloos, hattrick Lewandowski

Bayern laat Hertha BSC kansloos, hattrick Lewandowski

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft Hertha BSC in de Bundesliga kansloos gelaten. De landskampioen versloeg op eigen veld de nog puntloze hekkensluiter met 5-0. Voor de thuisclub kwam de Poolse topschutter Robert Lewandowski drie keer tot scoren. De andere twee treffers kwamen op naam van Thomas Müller en de 18-jarige basisspeler Jamal Musiala.

Lewandowski heeft nu 301 goals gemaakt voor Bayern in alle competities. Clubicoon Gerd Müller, die onlangs overleed, staat op 566 treffers. Voor Lewandowski was het zijn vijftiende hattrick in de Bundesliga.

Bayern staat nu op 7 punten, evenveel als koploper Leverkusen en nummer 3 SC Freiburg. Jurgen Ekkelenkamp behoorde nog niet tot de selectie van Hertha BSC. Hij kreeg vrijdag zekerheid over zijn transfer van Ajax naar de Duitse club.

Voor het begin van de wedstrijd in München liet technisch directeur Hasan Salihamidzic van Bayern doorschemeren dat de Oostenrijkse middenvelder Marcel Sabitzer mogelijk nog overkomt van RB Leipzig. De 27-jarige aanvoerder is buiten de selectie gelaten voor het duel zondag met VfL Wolfsburg, vermoedelijk om de komende transfer niet in gevaar te brengen. Bayern zou 16 miljoen euro voor Sabitzer willen betalen.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

10 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

11 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

12 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

12 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

13 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

13 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

14 uur geleden