Bayern komt slechte start te boven en wint ruim van Freiburg
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
Yuito Suzuki (schot) en Johan Manzambi (kopbal) hadden de middenmoter een verrassende voorsprong bezorgd in de Allianz Arena. Het jonge talent Lennart Karl zorgde voor de 1-2, terwijl Michael Olise in de extra tijd van de eerste helft de stand in evenwicht bracht. Na de pauze deden doelpunten van Dayot Upamecano, Harry Kane, Nicolas Jackson en nogmaals Olise Bayern uitlopen.
Het ontslag van trainer Paul Simonis, kort voor de interlandperiode, heeft nog niet het gewenste effect opgeleverd bij VfL Wolfsburg. Onder leiding van interim-coach Daniel Bauer verloor de ploeg in Wolfsburg met 3-1 van Bayer Leverkusen, de club die vroeg in het seizoen Erik ten Hag wegstuurde, maar inmiddels tweede staat in de Bundesliga.
Passeren
Jonas Hofmann, Edmond Tapsoba en Malik Tillman scoorden voor de rust (0-3). Alleen Denis Vavro slaagde erin Leverkusen-doelman Mark Flekken te passeren. Leverkusen dankte de sprong naar de tweede plaats aan het gelijke spel (3-3) tussen Borussia Dortmund en VfB Stuttgart. Met zijn derde treffer redde Denis Undav in de extra tijd een punt voor Stuttgart. Bayern heeft 31 punten, Leverkusen 23 en Dortmund 22.
Kevin Diks (ex-Vitesse, ex-Feyenoord) zette in de extra tijd van de eerste helft vanaf de strafschopstip Borussia Mönchengladbach in de uitwedstrijd tegen Heidenheim op voorsprong. De bezoekers wonnen het duel met 3-0.
.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
4 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
21 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 dag geleden