Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern is koppositie kwijt na nederlaag bij Leverkusen

Bayern is koppositie kwijt na nederlaag bij Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München is op de 25e speeldag aan kop van de Bundesliga afgelost door Borussia Dortmund. De ploeg van coach Julian Nagelsmann verloor zondag met 2-1 bij Bayer Leverkusen dat twee keer scoorde uit een strafschop die pas was toegekend na ingrijpen van de VAR. Dortmund had zaterdag al met 6-1 gewonnen van FC Köln en staat nu 1 punt voor.

Leverkusen zette vanaf de aftrap veel druk op het doel van Bayern. Jeremie Frimpong slaagde er na een kwartier niet in doelman Yann Sommer in de korte hoek te verrassen. Tegen de verhouding in kwamen de gasten in de 22e minuut op voorsprong. Leon Goretzka legde de bal terug op Joshua Kimmich wiens schot van richting werd veranderd door Odilon Kossounou en langs de kansloze doelman Lukas Hradecky in het doel verdween.

Frimpong kreeg geel na een botsing met Matthijs de Ligt.

Na rust volgden de strafschoppen voor de thuisploeg elkaar op. Beide keren was Leverkusen-aanvaller Amine Adli slachtoffer van een overtreding. Beide keren ook kreeg Adli eerst geel voor een schwalbe, waarna de VAR aantoonde dat hij wel degelijk was geraakt: in de 55e minuut door Benjamin Pavard, in de 72e minuut door Dayot Upamecano. De alsnog toegekend penalty's werden benut door Exequiel Palacios. De Ligt kopte in blessuretijd nog net naast.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

2 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

2 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

8 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

9 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

11 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

16 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden