Bayern hoopt op rentree doelman Neuer tegen Arsenal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert naar verwachting dinsdag in het Champions Leagueduel met Arsenal terug in het doel van Bayern München. De doelman trainde maandag mee met de ploeg van coach Thomas Tuchel. Ook de aanvallers Leroy Sané en Kingsley Coman, verdediger Noussair Mazraoui en middenvelder Aleksandar Pavlovic, die zaterdag nog ontbraken in het verloren competitieduel met Heidenheim (3-2), trainden mee.
Arsenal en Bayern München treffen elkaar dinsdag in Londen in de heenwedstrijd uit de kwartfinales. De 38-jarige Neuer liep in de voorbereiding op de interlands van de Duitse ploeg tegen Frankrijk en Nederland in maart een spierblessure op en miste vervolgens de verloren duels met Borussia Dortmund (0-2) en Heidenheim. Sven Ulreich verving hem.
"Ulle heeft ons volste vertrouwen. Zolang Manuel geblesseerd is, staat hij in het doel. Als Manuel terug is, speelt hij", kondigde Tuchel eerder al aan. Naar verwachting voelt het team zich met Neuer in het doel wat zekerder, terwijl Sané en Coman voor aanvallende impulsen moeten zorgen.
Bayern München knokt tegen Arsenal voor de laatste kans op een hoofdprijs. In de competitie heeft de ploeg die de afgelopen elf jaar kampioen werd een achterstand van 16 punten op koploper Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
3 minuten geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
8 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.
11 minuten geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.
13 minuten geledenVENLO (ANP) - De Graafschap heeft in de eerste divisie op pijnlijke wijze punten verspeeld. De Doetinchemmers stonden in Venlo met 3-1 voor tegen VVV, maar kregen in de blessuretijd van de tweede helft nog twee doelpunten tegen: 3-3.
19 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
2 uur geleden