Bayern hoopt op rentree doelman Neuer tegen Arsenal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert naar verwachting dinsdag in het Champions Leagueduel met Arsenal terug in het doel van Bayern München. De doelman trainde maandag mee met de ploeg van coach Thomas Tuchel. Ook de aanvallers Leroy Sané en Kingsley Coman, verdediger Noussair Mazraoui en middenvelder Aleksandar Pavlovic, die zaterdag nog ontbraken in het verloren competitieduel met Heidenheim (3-2), trainden mee.
Arsenal en Bayern München treffen elkaar dinsdag in Londen in de heenwedstrijd uit de kwartfinales. De 38-jarige Neuer liep in de voorbereiding op de interlands van de Duitse ploeg tegen Frankrijk en Nederland in maart een spierblessure op en miste vervolgens de verloren duels met Borussia Dortmund (0-2) en Heidenheim. Sven Ulreich verving hem.
"Ulle heeft ons volste vertrouwen. Zolang Manuel geblesseerd is, staat hij in het doel. Als Manuel terug is, speelt hij", kondigde Tuchel eerder al aan. Naar verwachting voelt het team zich met Neuer in het doel wat zekerder, terwijl Sané en Coman voor aanvallende impulsen moeten zorgen.
Bayern München knokt tegen Arsenal voor de laatste kans op een hoofdprijs. In de competitie heeft de ploeg die de afgelopen elf jaar kampioen werd een achterstand van 16 punten op koploper Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
4 uur geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
5 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
10 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
11 uur geleden