Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern hoopt op rentree doelman Neuer tegen Arsenal

Bayern hoopt op rentree doelman Neuer tegen Arsenal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert naar verwachting dinsdag in het Champions Leagueduel met Arsenal terug in het doel van Bayern München. De doelman trainde maandag mee met de ploeg van coach Thomas Tuchel. Ook de aanvallers Leroy Sané en Kingsley Coman, verdediger Noussair Mazraoui en middenvelder Aleksandar Pavlovic, die zaterdag nog ontbraken in het verloren competitieduel met Heidenheim (3-2), trainden mee.

Arsenal en Bayern München treffen elkaar dinsdag in Londen in de heenwedstrijd uit de kwartfinales. De 38-jarige Neuer liep in de voorbereiding op de interlands van de Duitse ploeg tegen Frankrijk en Nederland in maart een spierblessure op en miste vervolgens de verloren duels met Borussia Dortmund (0-2) en Heidenheim. Sven Ulreich verving hem.

"Ulle heeft ons volste vertrouwen. Zolang Manuel geblesseerd is, staat hij in het doel. Als Manuel terug is, speelt hij", kondigde Tuchel eerder al aan. Naar verwachting voelt het team zich met Neuer in het doel wat zekerder, terwijl Sané en Coman voor aanvallende impulsen moeten zorgen.

Bayern München knokt tegen Arsenal voor de laatste kans op een hoofdprijs. In de competitie heeft de ploeg die de afgelopen elf jaar kampioen werd een achterstand van 16 punten op koploper Bayer Leverkusen.

Meer uit Voetbal

Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

1 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

3 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

4 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

6 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

6 uur geleden
Depay voorlopig aan de kant met knieblessure

BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.

11 uur geleden
Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

23 uur geleden