Bayern hoopt op rentree doelman Neuer tegen Arsenal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert naar verwachting dinsdag in het Champions Leagueduel met Arsenal terug in het doel van Bayern München. De doelman trainde maandag mee met de ploeg van coach Thomas Tuchel. Ook de aanvallers Leroy Sané en Kingsley Coman, verdediger Noussair Mazraoui en middenvelder Aleksandar Pavlovic, die zaterdag nog ontbraken in het verloren competitieduel met Heidenheim (3-2), trainden mee.
Arsenal en Bayern München treffen elkaar dinsdag in Londen in de heenwedstrijd uit de kwartfinales. De 38-jarige Neuer liep in de voorbereiding op de interlands van de Duitse ploeg tegen Frankrijk en Nederland in maart een spierblessure op en miste vervolgens de verloren duels met Borussia Dortmund (0-2) en Heidenheim. Sven Ulreich verving hem.
"Ulle heeft ons volste vertrouwen. Zolang Manuel geblesseerd is, staat hij in het doel. Als Manuel terug is, speelt hij", kondigde Tuchel eerder al aan. Naar verwachting voelt het team zich met Neuer in het doel wat zekerder, terwijl Sané en Coman voor aanvallende impulsen moeten zorgen.
Bayern München knokt tegen Arsenal voor de laatste kans op een hoofdprijs. In de competitie heeft de ploeg die de afgelopen elf jaar kampioen werd een achterstand van 16 punten op koploper Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
1 minuut geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
25 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
26 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
49 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
50 minuten geledenDAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.
7 uur geleden