Bayern hoopt op rentree doelman Neuer tegen Arsenal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert naar verwachting dinsdag in het Champions Leagueduel met Arsenal terug in het doel van Bayern München. De doelman trainde maandag mee met de ploeg van coach Thomas Tuchel. Ook de aanvallers Leroy Sané en Kingsley Coman, verdediger Noussair Mazraoui en middenvelder Aleksandar Pavlovic, die zaterdag nog ontbraken in het verloren competitieduel met Heidenheim (3-2), trainden mee.
Arsenal en Bayern München treffen elkaar dinsdag in Londen in de heenwedstrijd uit de kwartfinales. De 38-jarige Neuer liep in de voorbereiding op de interlands van de Duitse ploeg tegen Frankrijk en Nederland in maart een spierblessure op en miste vervolgens de verloren duels met Borussia Dortmund (0-2) en Heidenheim. Sven Ulreich verving hem.
"Ulle heeft ons volste vertrouwen. Zolang Manuel geblesseerd is, staat hij in het doel. Als Manuel terug is, speelt hij", kondigde Tuchel eerder al aan. Naar verwachting voelt het team zich met Neuer in het doel wat zekerder, terwijl Sané en Coman voor aanvallende impulsen moeten zorgen.
Bayern München knokt tegen Arsenal voor de laatste kans op een hoofdprijs. In de competitie heeft de ploeg die de afgelopen elf jaar kampioen werd een achterstand van 16 punten op koploper Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
11 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
4 uur geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
16 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
19 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
21 uur geleden