Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern hoopt op Neuer en wil reeks Leverkusen doorbreken in toppe

Bayern hoopt op Neuer en wil reeks Leverkusen doorbreken in toppe

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayern München wil er alles aan doen om de zegereeks van Leverkusen te doorbreken. Dat zei trainer Thomas Tuchel in aanloop naar de topper van zaterdag. Leverkusen staat bovenaan met 2 punten voorsprong op de recordkampioen.

"Dertig teams hebben geprobeerd Leverkusen te stoppen en het is ze allemaal niet gelukt", zei Tuchel op een persconferentie. "Hun reeks is verdiend en ze doen het erg goed, maar we staan maar 2 punten achter. Het is nog vroeg in het seizoen, maar het voelt wel als een ongewone wedstrijd. Alle kaarten liggen op tafel."

Leverkusen blijkt dit seizoen nauwelijks te verslaan en hoopt op de eerste Bundesliga-titel uit de clubgeschiedenis. Fernando Carro, CEO van de club, ziet het duel met Bayern vooral als een indicator. "Het maakt niet uit wat er gebeurt, we gaan gewoon door met waar we mee bezig zijn. We willen overal het maximale uit halen. De wedstrijd is een indicator voor de rest van het seizoen, maar ik zie er verder weinig in", aldus Carro, die verder lovend sprak over coach Xabi Alonso.

Bayern kan zaterdag mogelijk weer beschikken over doelman Manuel Neuer. Tuchel verwacht daarover zaterdagmiddag pas duidelijkheid. Verdediger Alphonso Davies is er in ieder geval niet bij. Joshua Kimmich, Kim Min-jae en Dayot Upamecano zijn mogelijk wel weer inzetbaar.

Bij Leverkusen staat de Nederlander Jeremie Frimpong onder contract. Matthijs de Ligt speelt bij Bayern.

Meer uit Voetbal

Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

20 minuten geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

39 minuten geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

1 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

2 uur geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

2 uur geleden
NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

3 uur geleden