Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern hervat training, Lewandowski maakt rentree

Bayern hervat training, Lewandowski maakt rentree

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft maandag de training hervat. De selectie van trainer Hansi Flick deed dat vanwege de maatregelen rond het nieuwe coronavirus volgens strikte regels. Robert Lewandowski, terug na een blessure aan zijn scheenbeen, was ook van de partij.

De selectie van Bayern trainde in vijf groepjes van maximaal vijf personen op meerdere velden. Ook op andere plekken werd rekening gehouden met de maatregelen. De auto's van de spelers werden in de parkeergarage uit elkaar gehouden en Bayern had speciale kleedkamerruimten laten maken, zodat niet meer dan twee spelers bij elkaar in een hok zitten.

"Het was een gek gevoel om vandaag een training in kleine groepen te doen. Maar het was ook leuk om de jongens weer in het echt te zien", aldus aanvoerder en doelman Manuel Neuer. "Ik wil ook de club en alle medewerkers en vrijwilligers bedanken voor het feit dat ze ons in deze moeilijke tijden de kans geven om meer voetbalspecifieke oefeningen op het veld te doen."

Meer uit Voetbal

Gravenberch na reserverol op EK nu basisspeler: dat voelt goed

KANSAS CITY (ANP) - Ryan Gravenberch dankt zijn basisplaats in het Nederlands elftal aan de snelle ontwikkeling die hij bij Liverpool heeft doorgemaakt. Dat zei de middenvelder woensdag tijdens een persconferentie in Kansas City, een dag voor de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Tunesië.

6 minuten geleden
Koeman hoopt dat voorspelde noodweer uitblijft in Kansas City

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman hoopt dat de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië niet hoeft te worden onderbroken door noodweer. "We kunnen ons op alles voorbereiden, maar niet op het weer", zei de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor het derde duel van Oranje op het WK. "Laten we hopen dat het duel onder goede omstandigheden gespeeld kan worden en ook kan worden afgemaakt. Maar dat weten we niet zeker."

10 minuten geleden
Zwitserland houdt gastland Canada van groepswinst op WK

VANCOUVER (ANP) - Zwitserland heeft zich dankzij een zege op gastland Canada verzekerd van de winst van poule B op het WK. De ploeg van bondscoach Murat Yakin maakte in Vancouver aan het begin van de tweede helft het verschil via Rubén Vargas en Johan Manzambi: 2-1.

2 uur geleden
FC Utrecht legt transfervrije linksback Paredes vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de Amerikaanse linksback Kevin Paredes transfervrij vastgelegd. De 23-jarige voetballer stond sinds begin 2022 onder contract bij VfL Wolfsburg, waarmee hij vorige maand degradeerde uit de Bundesliga. De viervoudig international van de VS kwam door een voetblessure de afgelopen twee seizoenen niet veel in actie. Daarvoor kreeg hij wel veel speeltijd.

4 uur geleden
Oranje traint met fitte groep voor laatste groepsduel met Tunesië

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor het duel met Tunesië op het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 spelers op het veld in Kansas City.

7 uur geleden
Voetbalster Van de Velde verlaat Ajax voor Hoffenheim

AMSTERDAM (ANP) - Verdedigster Jonna van de Velde verruilt Ajax voor Hoffenheim. De 24-jarige voetbalster verlaat de Amsterdammers na acht jaar voor de Duitse nummer 4 van vorig seizoen.

8 uur geleden
Keeper Mendy van Senegal mist WK-duel met Irak door knieblessure

TORONTO (ANP/RTR) - Keeper Édouard Mendy mist de laatste groepswedstrijd van Senegal op het WK voetbal tegen Irak. De doelman is in de met 3-2 verloren groepswedstrijd tegen Noorwegen geblesseerd geraakt aan een knie, zo meldde de Senegalese voetbalbond.

9 uur geleden