Bayern heeft moeite met contractverlengingen door financiën
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München heeft het financieel gezien moeilijk. Technisch directeur Hasan Salihamidzic zei zaterdag tegen tv-zender Sky dat coronabeperkingen invloed hebben gehad en nog steeds hebben op de inkomsten van de club, onder meer omdat het stadion nog niet helemaal vol mag met supporters. Mede daardoor zijn de volgend jaar aflopende contracten van de basiskrachten Robert Lewandowski, Thomas Müller en Manuel Neuer nog niet verlengd.
"We moeten ervoor zorgen dat de kwaliteit van het team en de economische componenten in overeenstemming met elkaar zijn", aldus Salihamidzic. Hij wilde niet zeggen of al gesprekken worden gevoerd met de drie routiniers. Trainer Julian Nagelsmann benadrukte na de thuiszege op 1. FC Union Berlin (4-0), waarin Lewandowski twee keer scoorde, dat hij graag wil dat de spelers blijven. "Daar zal over gesproken worden."
Onder anderen Lothar Matthäus, oud-speler van Bayern, had kritiek op de volgens hem passieve houding van de clubleiding bij het verlengen van de contracten. Daar was directeur Oliver Kahn het weer niet mee eens, zei hij tegen lokale kranten. "Lothar heeft na zijn spelers- en trainerscarrière nog nooit een club geleid. Hij zou er goed aan doen niet te spreken over onderwerpen waarin hij geen enkel inzicht heeft", aldus Kahn.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
8 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
10 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
10 uur geleden