Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern heeft moeite met contractverlengingen door financiën

Bayern heeft moeite met contractverlengingen door financiën

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München heeft het financieel gezien moeilijk. Technisch directeur Hasan Salihamidzic zei zaterdag tegen tv-zender Sky dat coronabeperkingen invloed hebben gehad en nog steeds hebben op de inkomsten van de club, onder meer omdat het stadion nog niet helemaal vol mag met supporters. Mede daardoor zijn de volgend jaar aflopende contracten van de basiskrachten Robert Lewandowski, Thomas Müller en Manuel Neuer nog niet verlengd.

"We moeten ervoor zorgen dat de kwaliteit van het team en de economische componenten in overeenstemming met elkaar zijn", aldus Salihamidzic. Hij wilde niet zeggen of al gesprekken worden gevoerd met de drie routiniers. Trainer Julian Nagelsmann benadrukte na de thuiszege op 1. FC Union Berlin (4-0), waarin Lewandowski twee keer scoorde, dat hij graag wil dat de spelers blijven. "Daar zal over gesproken worden."

Onder anderen Lothar Matthäus, oud-speler van Bayern, had kritiek op de volgens hem passieve houding van de clubleiding bij het verlengen van de contracten. Daar was directeur Oliver Kahn het weer niet mee eens, zei hij tegen lokale kranten. "Lothar heeft na zijn spelers- en trainerscarrière nog nooit een club geleid. Hij zou er goed aan doen niet te spreken over onderwerpen waarin hij geen enkel inzicht heeft", aldus Kahn.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

5 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

7 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

9 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

9 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

9 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

12 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

12 uur geleden