Bayern heeft aanvaller Choupo-Moting terug voor laatste duel
MUNCHEN (ANP) - Coach Thomas Tuchel kan in de laatste competitiewedstrijd van Bayern München tegen 1. FC Köln weer beschikken over Eric Maxim Choupo-Moting. De aanvaller stond een aantal weken aan de kant vanwege een knieblessure.
"Eric Maxim Choupo-Moting is er klaar voor. We houden nog een kleine slag om de arm, maar als hij de laatste trainingssessie goed doorstaat, zit hij bij het elftal", zei Tuchel.
Bayern München heeft na de nederlaag vorige week tegen RB Leipzig het behalen van het landskampioenschap niet meer zelf in handen. De ploeg moet van Köln winnen en moet dan hopen dat Borussia Dortmund verliest of gelijk speelt tegen Mainz. "Alles kan nog gebeuren, in iedere wedstrijd", bleef Tuchel positief. "Voor ons is het duidelijk, we moeten winnen en dan kijken wat er verder gebeurt."
Tuchel was in het verleden coach van Borussia Dortmund. In maart ging hij aan de slag bij Bayern München na het verrassende ontslag van Julian Nagelsmann. Onder zijn leiding dreigt Bayern München na tien landstitels op rij met lege handen te blijven.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
6 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
6 uur geleden