Bayern haalt Choupo-Moting als stand-in voor Lewandowski
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de transfervrije spits Eric Maxim Choupo-Moting voor één seizoen vastgelegd. De 31-jarige Choupo-Moting, international voor Kameroen, is gehaald als stand-in voor de Poolse spits Robert Lewandowski.
Choupo-Moting speelde afgelopen seizoen voor Paris Saint-Germain, waarmee hij in de Champions League-finale uitkwam tegen Bayern. De aanvaller kwam tien minuten voor tijd in de ploeg voor Ángel Di María. Bayern won de finale met 1-0.
Eerder speelde Choupo-Moting in Duitsland ook voor Hamburger SV, 1. FC Nürnberg, 1. FSV Mainz 05 en Schalke 04.
Bayern München nam tevens vleugelspeler Douglas Costa op huurbasis over van Juventus. De 30-jarige Braziliaan speelde tussen 2015 en 2017 ook al voor de Duitse club. Daarna vertrok hij naar de club uit Turijn. Voor Juventus speelde hij 103 wedstrijden. Costa kwam tot dusver 31 keer voor de nationale ploeg uit.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
6 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
7 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
7 uur geleden