Bayern gaat zich versterken op aandringen van Flick
DOHA (ANP/DPA) - Bayern München gaat de komende weken op zoek naar versterkingen. Dat zei technisch directeur Hasan Salihamidzic in Qatar, waar Bayern net als Ajax en PSV op trainingskamp is.
"Hansi Flick heeft de situatie geanalyseerd en is tot de conclusie gekomen dat we ons moeten versterken", zei Salihamidzic. "We zijn continu in gesprek. We overwegen iedere optie, maar het elftal versterken in de winter is erg moeilijk." Bayern staat op de derde plaats in de Bundesliga, met vier punten achterstand op RB Leipzig.
Joshua Zirkzee is ook mee ook trainingskamp naar Doha en de 18-jarige Nederlander moest de training donderdag laten schieten. Zirkzee trainde wegens een spierblessure apart. De Spanjaard Thiago is al huiswaarts gekeerd, omdat zijn vrouw op het punt staat te bevallen van hun tweede kind.
Bayern vliegt vrijdag terug naar Duitsland en speelt zaterdag vriendschappelijk tegen 1. FC Nürnberg.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
10 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
12 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
13 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
13 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
14 uur geleden