Bayern gaat zich versterken op aandringen van Flick
DOHA (ANP/DPA) - Bayern München gaat de komende weken op zoek naar versterkingen. Dat zei technisch directeur Hasan Salihamidzic in Qatar, waar Bayern net als Ajax en PSV op trainingskamp is.
"Hansi Flick heeft de situatie geanalyseerd en is tot de conclusie gekomen dat we ons moeten versterken", zei Salihamidzic. "We zijn continu in gesprek. We overwegen iedere optie, maar het elftal versterken in de winter is erg moeilijk." Bayern staat op de derde plaats in de Bundesliga, met vier punten achterstand op RB Leipzig.
Joshua Zirkzee is ook mee ook trainingskamp naar Doha en de 18-jarige Nederlander moest de training donderdag laten schieten. Zirkzee trainde wegens een spierblessure apart. De Spanjaard Thiago is al huiswaarts gekeerd, omdat zijn vrouw op het punt staat te bevallen van hun tweede kind.
Bayern vliegt vrijdag terug naar Duitsland en speelt zaterdag vriendschappelijk tegen 1. FC Nürnberg.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
1 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
4 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
6 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
19 uur geleden