Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern dreigt Sané te missen tegen Paris Saint-Germain

Bayern dreigt Sané te missen tegen Paris Saint-Germain

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann kan mogelijk volgende week in het duel uit de Champions League met Paris Saint-Germain geen beroep doen op Leroy Sané. De international heeft volgens Bild schade aan zijn enkel opgelopen en moet rust nemen. Daarmee komt het competitieduel met VfB Stuttgart van zaterdag voor hem in gevaar, maar ook het tweede duel met de Parijzenaars in de achtste finales van het belangrijkste Europese clubtoernooi. Bayern verdedigt woensdag in de eigen Allianz Arena een 1-0-voorsprong.

Sané was met name voor het WK belangrijk voor de ploeg uit München met tien doelpunten en zes assists. Dit jaar heeft de aanvallende middenvelder zijn vorm nog niet hervonden, maar hij blijft desondanks een belangrijke speler in de ploeg van Nagelsmann. Die kan wel weer beschikken over Sadio Mané, de Senegalese aanvaller die in november een blessure aan het kuitbeen opliep en daardoor het WK moest missen. "Ik hoop dat ik richting het duel met PSG langzaam weer in mijn oude vorm kom", zei Mané na zijn invalbeurt zondag tegen Union Berlin.

Bayern heeft zich nog niet uitgelaten over de blessure van Sané.

Meer uit Voetbal

Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

9 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

12 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

13 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

13 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

15 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

15 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

15 uur geleden