Bayern dreigt Sané te missen tegen Paris Saint-Germain
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann kan mogelijk volgende week in het duel uit de Champions League met Paris Saint-Germain geen beroep doen op Leroy Sané. De international heeft volgens Bild schade aan zijn enkel opgelopen en moet rust nemen. Daarmee komt het competitieduel met VfB Stuttgart van zaterdag voor hem in gevaar, maar ook het tweede duel met de Parijzenaars in de achtste finales van het belangrijkste Europese clubtoernooi. Bayern verdedigt woensdag in de eigen Allianz Arena een 1-0-voorsprong.
Sané was met name voor het WK belangrijk voor de ploeg uit München met tien doelpunten en zes assists. Dit jaar heeft de aanvallende middenvelder zijn vorm nog niet hervonden, maar hij blijft desondanks een belangrijke speler in de ploeg van Nagelsmann. Die kan wel weer beschikken over Sadio Mané, de Senegalese aanvaller die in november een blessure aan het kuitbeen opliep en daardoor het WK moest missen. "Ik hoop dat ik richting het duel met PSG langzaam weer in mijn oude vorm kom", zei Mané na zijn invalbeurt zondag tegen Union Berlin.
Bayern heeft zich nog niet uitgelaten over de blessure van Sané.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
1 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
6 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
9 uur geleden