Bayern dreigt Sané te missen tegen Paris Saint-Germain
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann kan mogelijk volgende week in het duel uit de Champions League met Paris Saint-Germain geen beroep doen op Leroy Sané. De international heeft volgens Bild schade aan zijn enkel opgelopen en moet rust nemen. Daarmee komt het competitieduel met VfB Stuttgart van zaterdag voor hem in gevaar, maar ook het tweede duel met de Parijzenaars in de achtste finales van het belangrijkste Europese clubtoernooi. Bayern verdedigt woensdag in de eigen Allianz Arena een 1-0-voorsprong.
Sané was met name voor het WK belangrijk voor de ploeg uit München met tien doelpunten en zes assists. Dit jaar heeft de aanvallende middenvelder zijn vorm nog niet hervonden, maar hij blijft desondanks een belangrijke speler in de ploeg van Nagelsmann. Die kan wel weer beschikken over Sadio Mané, de Senegalese aanvaller die in november een blessure aan het kuitbeen opliep en daardoor het WK moest missen. "Ik hoop dat ik richting het duel met PSG langzaam weer in mijn oude vorm kom", zei Mané na zijn invalbeurt zondag tegen Union Berlin.
Bayern heeft zich nog niet uitgelaten over de blessure van Sané.
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
1 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
9 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
10 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
23 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
1 dag geleden