Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern dreigt Sané te missen tegen Paris Saint-Germain

Bayern dreigt Sané te missen tegen Paris Saint-Germain

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann kan mogelijk volgende week in het duel uit de Champions League met Paris Saint-Germain geen beroep doen op Leroy Sané. De international heeft volgens Bild schade aan zijn enkel opgelopen en moet rust nemen. Daarmee komt het competitieduel met VfB Stuttgart van zaterdag voor hem in gevaar, maar ook het tweede duel met de Parijzenaars in de achtste finales van het belangrijkste Europese clubtoernooi. Bayern verdedigt woensdag in de eigen Allianz Arena een 1-0-voorsprong.

Sané was met name voor het WK belangrijk voor de ploeg uit München met tien doelpunten en zes assists. Dit jaar heeft de aanvallende middenvelder zijn vorm nog niet hervonden, maar hij blijft desondanks een belangrijke speler in de ploeg van Nagelsmann. Die kan wel weer beschikken over Sadio Mané, de Senegalese aanvaller die in november een blessure aan het kuitbeen opliep en daardoor het WK moest missen. "Ik hoop dat ik richting het duel met PSG langzaam weer in mijn oude vorm kom", zei Mané na zijn invalbeurt zondag tegen Union Berlin.

Bayern heeft zich nog niet uitgelaten over de blessure van Sané.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

5 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

5 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

6 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

7 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

8 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

9 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

11 uur geleden