Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern dreigt Sané te missen tegen Paris Saint-Germain

Bayern dreigt Sané te missen tegen Paris Saint-Germain

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Julian Nagelsmann kan mogelijk volgende week in het duel uit de Champions League met Paris Saint-Germain geen beroep doen op Leroy Sané. De international heeft volgens Bild schade aan zijn enkel opgelopen en moet rust nemen. Daarmee komt het competitieduel met VfB Stuttgart van zaterdag voor hem in gevaar, maar ook het tweede duel met de Parijzenaars in de achtste finales van het belangrijkste Europese clubtoernooi. Bayern verdedigt woensdag in de eigen Allianz Arena een 1-0-voorsprong.

Sané was met name voor het WK belangrijk voor de ploeg uit München met tien doelpunten en zes assists. Dit jaar heeft de aanvallende middenvelder zijn vorm nog niet hervonden, maar hij blijft desondanks een belangrijke speler in de ploeg van Nagelsmann. Die kan wel weer beschikken over Sadio Mané, de Senegalese aanvaller die in november een blessure aan het kuitbeen opliep en daardoor het WK moest missen. "Ik hoop dat ik richting het duel met PSG langzaam weer in mijn oude vorm kom", zei Mané na zijn invalbeurt zondag tegen Union Berlin.

Bayern heeft zich nog niet uitgelaten over de blessure van Sané.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

5 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

6 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

7 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

8 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

9 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

9 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

11 uur geleden