Bayern-doelman Neuer weer geopereerd, vervanger Sommer naar Inter
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer van Bayern München heeft opnieuw een operatie aan zijn rechteronderbeen ondergaan. Daarbij zijn de metalen pinnen verwijderd die eind vorig jaar werden geplaatst om een breuk te laten herstellen. Neuer brak zijn onderbeen tijdens het skiën, kort na het voor Duitsland teleurstellend verlopen WK in Qatar.
Volgens Bayern München zijn zondag, zoals gepland, operatief de pinnen verwijderd. De Duitse doelman keerde maandag al weer terug op het trainingscomplex van de club om zijn revalidatie te hervatten. Neuer moest onlangs het trainingskamp van Bayern München in Azië overslaan. Het is onduidelijk wanneer de 37-jarige doelman fit genoeg is om zijn rentree te maken.
Bayern trok afgelopen winter met Yann Sommer een nieuwe keeper aan om Neuer te vervangen. De Zwitserse international verruilt de Duitse kampioen na zeven maanden voor Internazionale, de Italiaanse club van de Oranje-internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij. Sommer is bij Inter de opvolger van de naar Manchester United overgestapte oud-Ajacied André Onana.
Beide clubs maakten de lengte van het contract van Sommer en de transfersom niet bekend. Bayern had de doelman eerder dit jaar voor ongeveer 9 miljoen euro overgenomen van Borussia Mönchengladbach. Volgens Duitse media heeft de club hem voor 6 miljoen verkocht aan Inter.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
3 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
18 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
19 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden