Bayern-doelman Neuer weer geopereerd, vervanger Sommer naar Inter
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer van Bayern München heeft opnieuw een operatie aan zijn rechteronderbeen ondergaan. Daarbij zijn de metalen pinnen verwijderd die eind vorig jaar werden geplaatst om een breuk te laten herstellen. Neuer brak zijn onderbeen tijdens het skiën, kort na het voor Duitsland teleurstellend verlopen WK in Qatar.
Volgens Bayern München zijn zondag, zoals gepland, operatief de pinnen verwijderd. De Duitse doelman keerde maandag al weer terug op het trainingscomplex van de club om zijn revalidatie te hervatten. Neuer moest onlangs het trainingskamp van Bayern München in Azië overslaan. Het is onduidelijk wanneer de 37-jarige doelman fit genoeg is om zijn rentree te maken.
Bayern trok afgelopen winter met Yann Sommer een nieuwe keeper aan om Neuer te vervangen. De Zwitserse international verruilt de Duitse kampioen na zeven maanden voor Internazionale, de Italiaanse club van de Oranje-internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij. Sommer is bij Inter de opvolger van de naar Manchester United overgestapte oud-Ajacied André Onana.
Beide clubs maakten de lengte van het contract van Sommer en de transfersom niet bekend. Bayern had de doelman eerder dit jaar voor ongeveer 9 miljoen euro overgenomen van Borussia Mönchengladbach. Volgens Duitse media heeft de club hem voor 6 miljoen verkocht aan Inter.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
18 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
1 uur geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
3 uur geleden