Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-doelman Neuer weer geopereerd, vervanger Sommer naar Inter

Bayern-doelman Neuer weer geopereerd, vervanger Sommer naar Inter

MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer van Bayern München heeft opnieuw een operatie aan zijn rechteronderbeen ondergaan. Daarbij zijn de metalen pinnen verwijderd die eind vorig jaar werden geplaatst om een breuk te laten herstellen. Neuer brak zijn onderbeen tijdens het skiën, kort na het voor Duitsland teleurstellend verlopen WK in Qatar.

Volgens Bayern München zijn zondag, zoals gepland, operatief de pinnen verwijderd. De Duitse doelman keerde maandag al weer terug op het trainingscomplex van de club om zijn revalidatie te hervatten. Neuer moest onlangs het trainingskamp van Bayern München in Azië overslaan. Het is onduidelijk wanneer de 37-jarige doelman fit genoeg is om zijn rentree te maken.

Bayern trok afgelopen winter met Yann Sommer een nieuwe keeper aan om Neuer te vervangen. De Zwitserse international verruilt de Duitse kampioen na zeven maanden voor Internazionale, de Italiaanse club van de Oranje-internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij. Sommer is bij Inter de opvolger van de naar Manchester United overgestapte oud-Ajacied André Onana.

Beide clubs maakten de lengte van het contract van Sommer en de transfersom niet bekend. Bayern had de doelman eerder dit jaar voor ongeveer 9 miljoen euro overgenomen van Borussia Mönchengladbach. Volgens Duitse media heeft de club hem voor 6 miljoen verkocht aan Inter.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

1 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

1 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

1 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

3 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

4 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

5 uur geleden