Bayern-doelman Neuer weer geopereerd, vervanger Sommer naar Inter
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer van Bayern München heeft opnieuw een operatie aan zijn rechteronderbeen ondergaan. Daarbij zijn de metalen pinnen verwijderd die eind vorig jaar werden geplaatst om een breuk te laten herstellen. Neuer brak zijn onderbeen tijdens het skiën, kort na het voor Duitsland teleurstellend verlopen WK in Qatar.
Volgens Bayern München zijn zondag, zoals gepland, operatief de pinnen verwijderd. De Duitse doelman keerde maandag al weer terug op het trainingscomplex van de club om zijn revalidatie te hervatten. Neuer moest onlangs het trainingskamp van Bayern München in Azië overslaan. Het is onduidelijk wanneer de 37-jarige doelman fit genoeg is om zijn rentree te maken.
Bayern trok afgelopen winter met Yann Sommer een nieuwe keeper aan om Neuer te vervangen. De Zwitserse international verruilt de Duitse kampioen na zeven maanden voor Internazionale, de Italiaanse club van de Oranje-internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij. Sommer is bij Inter de opvolger van de naar Manchester United overgestapte oud-Ajacied André Onana.
Beide clubs maakten de lengte van het contract van Sommer en de transfersom niet bekend. Bayern had de doelman eerder dit jaar voor ongeveer 9 miljoen euro overgenomen van Borussia Mönchengladbach. Volgens Duitse media heeft de club hem voor 6 miljoen verkocht aan Inter.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
13 minuten geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
5 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
5 uur geleden