Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-doelman Neuer mist ook tweede duel met Internazionale

Bayern-doelman Neuer mist ook tweede duel met Internazionale

MILAAN (ANP) - Bayern München-coach Vincent Kompany mist Manuel Neuer ook woensdag in het tweede duel met Internazionale uit de kwartfinales van de Champions League. De doelman heeft nog steeds last van een kuitblessure en ontbrak dinsdag op de laatste training van de Duitse club. Dat betekent dat opnieuw de 21-jarige Jonas Urbig het doel verdedigt van Bayern, dat in Milaan een 2-1-achterstand uit de eerste wedstrijd moet goedmaken.

Neuer (39) liep de blessure op 5 maart op in het eerste van twee Champions League-wedstrijden tegen Bayer Leverkusen. Voor Urbig, pas in januari overgekomen van FC Köln waar hij amper speelde, betekent het wellicht zijn grootste uitdaging tot nu toe. Er is Bayern veel aan gelegen de finale van de Champions League te bereiken, die op 31 mei in München wordt gespeeld.

Bayern München mist ook de geblesseerde Dayot Upamecano, Alphonso Davies, Hiroki Ito en Jamal Musiala in Milaan. Toch rekent trainer Vincent Kompany op een bijzondere avond. "Soms zijn er heel speciale avonden. Avonden die gaan over unieke momenten", zei de coach van de koploper van de Bundesliga tijdens een persconferentie. "Hopelijk creëren we weer kansen zoals in de heenwedstrijd. We moeten er op die momenten staan, goed verdedigen en de doelpunten voorin maken. Het geloof is er, uiteindelijk moeten we gewoon winnen."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

1 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

2 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

2 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

3 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

4 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

4 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

6 uur geleden