Bayern-doelman Neuer mist ook tweede duel met Internazionale
MILAAN (ANP) - Bayern München-coach Vincent Kompany mist Manuel Neuer ook woensdag in het tweede duel met Internazionale uit de kwartfinales van de Champions League. De doelman heeft nog steeds last van een kuitblessure en ontbrak dinsdag op de laatste training van de Duitse club. Dat betekent dat opnieuw de 21-jarige Jonas Urbig het doel verdedigt van Bayern, dat in Milaan een 2-1-achterstand uit de eerste wedstrijd moet goedmaken.
Neuer (39) liep de blessure op 5 maart op in het eerste van twee Champions League-wedstrijden tegen Bayer Leverkusen. Voor Urbig, pas in januari overgekomen van FC Köln waar hij amper speelde, betekent het wellicht zijn grootste uitdaging tot nu toe. Er is Bayern veel aan gelegen de finale van de Champions League te bereiken, die op 31 mei in München wordt gespeeld.
Bayern München mist ook de geblesseerde Dayot Upamecano, Alphonso Davies, Hiroki Ito en Jamal Musiala in Milaan. Toch rekent trainer Vincent Kompany op een bijzondere avond. "Soms zijn er heel speciale avonden. Avonden die gaan over unieke momenten", zei de coach van de koploper van de Bundesliga tijdens een persconferentie. "Hopelijk creëren we weer kansen zoals in de heenwedstrijd. We moeten er op die momenten staan, goed verdedigen en de doelpunten voorin maken. Het geloof is er, uiteindelijk moeten we gewoon winnen."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
13 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
16 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
16 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
17 uur geleden