Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-doelman Neuer mist ook tweede duel met Internazionale

Bayern-doelman Neuer mist ook tweede duel met Internazionale

MILAAN (ANP) - Bayern München-coach Vincent Kompany mist Manuel Neuer ook woensdag in het tweede duel met Internazionale uit de kwartfinales van de Champions League. De doelman heeft nog steeds last van een kuitblessure en ontbrak dinsdag op de laatste training van de Duitse club. Dat betekent dat opnieuw de 21-jarige Jonas Urbig het doel verdedigt van Bayern, dat in Milaan een 2-1-achterstand uit de eerste wedstrijd moet goedmaken.

Neuer (39) liep de blessure op 5 maart op in het eerste van twee Champions League-wedstrijden tegen Bayer Leverkusen. Voor Urbig, pas in januari overgekomen van FC Köln waar hij amper speelde, betekent het wellicht zijn grootste uitdaging tot nu toe. Er is Bayern veel aan gelegen de finale van de Champions League te bereiken, die op 31 mei in München wordt gespeeld.

Bayern München mist ook de geblesseerde Dayot Upamecano, Alphonso Davies, Hiroki Ito en Jamal Musiala in Milaan. Toch rekent trainer Vincent Kompany op een bijzondere avond. "Soms zijn er heel speciale avonden. Avonden die gaan over unieke momenten", zei de coach van de koploper van de Bundesliga tijdens een persconferentie. "Hopelijk creëren we weer kansen zoals in de heenwedstrijd. We moeten er op die momenten staan, goed verdedigen en de doelpunten voorin maken. Het geloof is er, uiteindelijk moeten we gewoon winnen."

Meer uit Voetbal

Grim ziet talenten vermoeid raken en mist volwassen spelers

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."

27 minuten geleden
Godts baalt van 'onnodig' puntenverlies van Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Mika Godts baalde van het gelijkspel van Ajax tegen Excelsior (2-2). De linksbuiten schoot de bezoekers met twee doelpunten op voorsprong, maar zag zijn ploeg toch weer in de fout gaan. "Dit is heel frustrerend", zei de Belg bij ESPN. "Dit is ons ook al vaker gebeurd. Er was ruim een uur niets aan de hand en toch gaat het weer fout."

29 minuten geleden
Ajax laat het ook tegen Excelsior afweten na rust: 2-2

ROTTERDAM (ANP) - Ajax blijkt maar niet in staat om twee goede helften te spelen. De club leek op weg naar een simpele uitzege op Excelsior, maar leed toch puntenverlies in Rotterdam (2-2).

51 minuten geleden
Liverpool-coach Slot looft Konaté na snelle rentree na dood vader

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.

4 uur geleden
Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

15 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

16 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

16 uur geleden