Bayern-doelman Neuer mist ook tweede duel met Internazionale
MILAAN (ANP) - Bayern München-coach Vincent Kompany mist Manuel Neuer ook woensdag in het tweede duel met Internazionale uit de kwartfinales van de Champions League. De doelman heeft nog steeds last van een kuitblessure en ontbrak dinsdag op de laatste training van de Duitse club. Dat betekent dat opnieuw de 21-jarige Jonas Urbig het doel verdedigt van Bayern, dat in Milaan een 2-1-achterstand uit de eerste wedstrijd moet goedmaken.
Neuer (39) liep de blessure op 5 maart op in het eerste van twee Champions League-wedstrijden tegen Bayer Leverkusen. Voor Urbig, pas in januari overgekomen van FC Köln waar hij amper speelde, betekent het wellicht zijn grootste uitdaging tot nu toe. Er is Bayern veel aan gelegen de finale van de Champions League te bereiken, die op 31 mei in München wordt gespeeld.
Bayern München mist ook de geblesseerde Dayot Upamecano, Alphonso Davies, Hiroki Ito en Jamal Musiala in Milaan. Toch rekent trainer Vincent Kompany op een bijzondere avond. "Soms zijn er heel speciale avonden. Avonden die gaan over unieke momenten", zei de coach van de koploper van de Bundesliga tijdens een persconferentie. "Hopelijk creëren we weer kansen zoals in de heenwedstrijd. We moeten er op die momenten staan, goed verdedigen en de doelpunten voorin maken. Het geloof is er, uiteindelijk moeten we gewoon winnen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.
2 uur geledenEINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.
2 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.
2 uur geleden