Bayern-doelman Neuer lijkt op tijd fit voor duel met Leverkusen
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Doelman Manuel Neuer lijkt op tijd fit voor de Duitse topper van zaterdag tussen Bayern München en Bayer Leverkusen. De 38-jarige Neuer haakte afgelopen zaterdag kort voor het uitduel met Werder Bremen (5-0-winst) met lichte klachten af, maar heeft inmiddels de groepstraining hervat.
Neuer viel eerder in het Champions League-duel met Dinamo Zagreb (9-2-zege) halverwege uit met een bovenbeenblessure. Sven Ulreich verving hem toen onder de lat bij Bayern München, net als tegen Werder Bremen.
Bayern München staat bovenaan in de Bundesliga met 12 punten uit vier wedstrijden. Regerend kampioen Bayer Leverkusen volgt op 3 punten.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
16 minuten geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
53 minuten geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
15 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
17 uur geleden