Bayern-doelman Neuer krijgt in 866e wedstrijd eerste rode kaart
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer van Bayern München heeft in de bekerwedstrijd tegen Bayer Leverkusen voor het eerst in zijn 866 wedstrijden tellende carrière een rode kaart gekregen. Het gebeurde redelijk vroeg in de eerste helft. Neuer kwam zijn doel uitrennen en beukte buiten het strafschopgebied de Nederlandse international Jeremie Frimpong tegen de grond.
Neuer moest met rood het veld af. Daniel Peretz nam zijn plek onder de lat over, Leroy Sané werd als veldspeler opgeofferd en naar de kant gehaald.
Neuer kreeg in zijn loopbaan wel 23 keer een gele kaart, allemaal tijdens wedstrijden op clubniveau. Als doelman van het Duitse elftal kreeg hij in 124 interlands nooit een kaart.
Voor de Israëlische reservekeeper Peretz was het zijn eerste optreden in de hoofdmacht van Bayern.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
6 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
9 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
11 uur geleden