Bayern-doelman Neuer krijgt in 866e wedstrijd eerste rode kaart
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer van Bayern München heeft in de bekerwedstrijd tegen Bayer Leverkusen voor het eerst in zijn 866 wedstrijden tellende carrière een rode kaart gekregen. Het gebeurde redelijk vroeg in de eerste helft. Neuer kwam zijn doel uitrennen en beukte buiten het strafschopgebied de Nederlandse international Jeremie Frimpong tegen de grond.
Neuer moest met rood het veld af. Daniel Peretz nam zijn plek onder de lat over, Leroy Sané werd als veldspeler opgeofferd en naar de kant gehaald.
Neuer kreeg in zijn loopbaan wel 23 keer een gele kaart, allemaal tijdens wedstrijden op clubniveau. Als doelman van het Duitse elftal kreeg hij in 124 interlands nooit een kaart.
Voor de Israëlische reservekeeper Peretz was het zijn eerste optreden in de hoofdmacht van Bayern.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
29 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
1 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.
3 uur geledenCASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.
3 uur geleden