Bayern-coach wil Hernández ondanks dreigende celstraf opstellen
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Coach Julian Nagelsmann van Bayern München is van plan om voetballer Lucas Hernández gewoon op te stellen in de komende wedstrijd tegen Bayer Leverkusen en in het duel in de Champions League tegen Benfica. De Fransman hangt een gevangenisstraf boven het hoofd wegens het niet naleven van een contactverbod.
"Hij gedraagt zich volgens mij net als anders", zei Nagelsmann. "Hij heeft goed getraind en maakt gewoon deel uit van mijn plannen voor de volgende twee wedstrijden. Als hij fit is, speelt hij."
De 25-jarige Hernández moet zich aanstaande dinsdag in Spanje voor de rechter verantwoorden omdat hij zich niet aan een uitspraak van de rechtbank uit 2017 heeft gehouden. Het contactverbod, met een duur van zes maanden, werd hem en zijn toenmalige vriendin en huidige echtgenote oorspronkelijk opgelegd omdat ze wederzijds gewelddadig waren geweest. Ze werden betrapt toen ze samen naar Spanje terugkeerden na hun huwelijk, maar toen was de termijn van het contactverbod nog niet verstreken. Daardoor wacht hem nu mogelijk een half jaar achter de tralies.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
34 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
5 uur geleden