Bayern-coach verwacht niet snel verandering voor De Ligt
MÜNCHEN (ANP) - Coach Thomas Tuchel van Bayern München gaat er niet van uit dat de situatie van Matthijs de Ligt snel verandert. De Nederlandse international komt dit seizoen niet veel in actie bij zijn Duitse club. Tuchel geeft centraal in de verdediging tot nu toe de voorkeur aan Dayot Upamecano en Min-Jae Kim. In het Champions League-duel woensdag met Manchester United bleef De Ligt de hele wedstrijd op de bank. In de topper vorige week tegen Bayer Leverkusen deed hij als invaller vijf minuten mee.
"Je brengt niet vaak wijzigingen aan bij je centrale verdedigers", zei Tuchel in aanloop naar de competitiewedstrijd tegen Bochum. "Matthijs verdient het om honderd procent te spelen. Hij is in goede vorm. Natuurlijk zou hij liever meer willen spelen, maar hij is een echte teamspeler. Iedereen moet er altijd klaar voor zijn. Matthijs is dat ook. Hij doet precies wat hij moet doen."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Debutante Renee van Asten "wist niet wat ze voelde" bij haar openingstreffer voor Oranje tegen Frankrijk (2-1-winst). "Dit heb ik nog nooit gevoeld. Het was puur geluk, enthousiasme. Onbeschrijflijk eigenlijk. Ik zakte bijna door mijn voeten", zei de 19-jarige verdedigster van Ajax na het duel in Breda.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
4 uur geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
16 uur geleden