Bayern-coach Tuchel voelt zich vrij door duidelijkheid over baan
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern-trainer Thomas Tuchel voelt zich vrij nu er duidelijkheid is over zijn toekomst bij de Duitse recordkampioen. Deze week werd bekend dat Tuchel na dit seizoen vertrekt nu Bayern in een zware periode zit.
"Er is duidelijkheid en duidelijkheid brengt vrijheid. En dat is altijd goed, zowel voor spelers als voor coaches", zei Tuchel. "Maar ik denk niet dat ik het enige probleem ben, al ben ik wel verantwoordelijk. Ik houd van mijn werk en zal daarin net zoveel energie stoppen als voorheen."
Bayern München treft zaterdag RB Leipzig om 18.30 uur in eigen huis. De ploeg van Tuchel staat tweede in de Bundesliga met 8 punten achterstand op koploper Bayer Leverkusen. Daarnaast moet tegen Lazio in de Champions League een 1-0 achterstand goedgemaakt worden.
Mocht Bayern geen kampioen worden, dan is dat voor het eerst sinds 2012.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
11 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden