Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-coach Tuchel voelt zich vrij door duidelijkheid over baan

Bayern-coach Tuchel voelt zich vrij door duidelijkheid over baan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern-trainer Thomas Tuchel voelt zich vrij nu er duidelijkheid is over zijn toekomst bij de Duitse recordkampioen. Deze week werd bekend dat Tuchel na dit seizoen vertrekt nu Bayern in een zware periode zit.

"Er is duidelijkheid en duidelijkheid brengt vrijheid. En dat is altijd goed, zowel voor spelers als voor coaches", zei Tuchel. "Maar ik denk niet dat ik het enige probleem ben, al ben ik wel verantwoordelijk. Ik houd van mijn werk en zal daarin net zoveel energie stoppen als voorheen."

Bayern München treft zaterdag RB Leipzig om 18.30 uur in eigen huis. De ploeg van Tuchel staat tweede in de Bundesliga met 8 punten achterstand op koploper Bayer Leverkusen. Daarnaast moet tegen Lazio in de Champions League een 1-0 achterstand goedgemaakt worden.

Mocht Bayern geen kampioen worden, dan is dat voor het eerst sinds 2012.

Meer uit Voetbal

AZ buigt in Conference League voor Crystal Palace: 1-3

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.

5 uur geleden
VfB Stuttgart neemt in slotfase afstand van Feyenoord

STUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).

5 uur geleden
Voormalig Ajax-trainer Farioli: blij om coach van Porto te zijn

UTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.

5 uur geleden
FC Utrecht pakt tegen FC Porto met 10 man eerste punt in Europa

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.

7 uur geleden
Go Ahead Eagles kan tegen RB Salzburg niet opnieuw stunten

SALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .

7 uur geleden
Feyenoord begint met Borges en Larin tegen VfB Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.

7 uur geleden
Kroes werd wakker en voelde dat hij moest vertrekken bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Alex Kroes vertrekt ook bij Ajax als de gewenste opvolger van de ontslagen John Heitinga alleen naar Amsterdam komt als de technisch directeur blijft. "Ik werd vanochtend met het gevoel wakker dat ik mijn functie ter beschikking moest stellen", vertelt hij in een gesprek met een aantal vaste volgers van de club uit de hoofdstad. "Ik voel me verantwoordelijk voor de staf en de spelers, maar doe alles met de mensen om me heen. Maar mijn gevoel is dat ik dit moest doen."

8 uur geleden