Bayern-coach Tuchel verwacht ondanks steun discussie over positie
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Thomas Tuchel denkt dat er de komende dagen discussie zal ontstaan over zijn functie als trainer van Bayern München. Dat zei de coach na de nieuwe nederlaag tegen VfL Bochum (3-2) van zaterdag. Het was het derde verlies op rij voor de Duitse recordkampioen, waardoor Tuchel nu zwaar onder druk staat.
"Ik betwijfel of deze nederlaag zal helpen om deze discussie niet te voeren", zei Tuchel. "Maar sinds een paar weken heb ik het punt bereikt waarop het me allemaal niet meer raakt. Ik concentreer me op wat ik kan beïnvloeden, dat is het enige recept dat ik ken."
Ondanks de slechte situatie waarin Bayern verkeert sprak de algemeen directeur van de club Jan-Christian Dreesen zijn vertrouwen uit in de 50-jarige oefenmeester. "Natuurlijk zit hij volgende week nog bij ons op de bank voor het duel met RB Leipzig", aldus Dreesen.
Bayern lijkt af te stevenen op het eerste titelloze seizoen sinds twaalf jaar. De club staat momenteel tweede met 8 punten achterstand op koploper Bayer Leverkusen, waarvan vorige week nog met 3-0 werd verloren. Woensdag ging Bayern ook nog onderuit in de Champions League, met 1-0 tegen Lazio.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
9 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
10 uur geleden