Bayern-coach Tuchel verwacht ondanks steun discussie over positie
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Thomas Tuchel denkt dat er de komende dagen discussie zal ontstaan over zijn functie als trainer van Bayern München. Dat zei de coach na de nieuwe nederlaag tegen VfL Bochum (3-2) van zaterdag. Het was het derde verlies op rij voor de Duitse recordkampioen, waardoor Tuchel nu zwaar onder druk staat.
"Ik betwijfel of deze nederlaag zal helpen om deze discussie niet te voeren", zei Tuchel. "Maar sinds een paar weken heb ik het punt bereikt waarop het me allemaal niet meer raakt. Ik concentreer me op wat ik kan beïnvloeden, dat is het enige recept dat ik ken."
Ondanks de slechte situatie waarin Bayern verkeert sprak de algemeen directeur van de club Jan-Christian Dreesen zijn vertrouwen uit in de 50-jarige oefenmeester. "Natuurlijk zit hij volgende week nog bij ons op de bank voor het duel met RB Leipzig", aldus Dreesen.
Bayern lijkt af te stevenen op het eerste titelloze seizoen sinds twaalf jaar. De club staat momenteel tweede met 8 punten achterstand op koploper Bayer Leverkusen, waarvan vorige week nog met 3-0 werd verloren. Woensdag ging Bayern ook nog onderuit in de Champions League, met 1-0 tegen Lazio.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
7 uur geleden