Bayern-coach Tuchel verwacht ondanks steun discussie over positie
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Thomas Tuchel denkt dat er de komende dagen discussie zal ontstaan over zijn functie als trainer van Bayern München. Dat zei de coach na de nieuwe nederlaag tegen VfL Bochum (3-2) van zaterdag. Het was het derde verlies op rij voor de Duitse recordkampioen, waardoor Tuchel nu zwaar onder druk staat.
"Ik betwijfel of deze nederlaag zal helpen om deze discussie niet te voeren", zei Tuchel. "Maar sinds een paar weken heb ik het punt bereikt waarop het me allemaal niet meer raakt. Ik concentreer me op wat ik kan beïnvloeden, dat is het enige recept dat ik ken."
Ondanks de slechte situatie waarin Bayern verkeert sprak de algemeen directeur van de club Jan-Christian Dreesen zijn vertrouwen uit in de 50-jarige oefenmeester. "Natuurlijk zit hij volgende week nog bij ons op de bank voor het duel met RB Leipzig", aldus Dreesen.
Bayern lijkt af te stevenen op het eerste titelloze seizoen sinds twaalf jaar. De club staat momenteel tweede met 8 punten achterstand op koploper Bayer Leverkusen, waarvan vorige week nog met 3-0 werd verloren. Woensdag ging Bayern ook nog onderuit in de Champions League, met 1-0 tegen Lazio.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
3 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
6 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
7 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
10 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
12 uur geleden