Bayern-coach Tuchel verwacht ondanks steun discussie over positie
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Thomas Tuchel denkt dat er de komende dagen discussie zal ontstaan over zijn functie als trainer van Bayern München. Dat zei de coach na de nieuwe nederlaag tegen VfL Bochum (3-2) van zaterdag. Het was het derde verlies op rij voor de Duitse recordkampioen, waardoor Tuchel nu zwaar onder druk staat.
"Ik betwijfel of deze nederlaag zal helpen om deze discussie niet te voeren", zei Tuchel. "Maar sinds een paar weken heb ik het punt bereikt waarop het me allemaal niet meer raakt. Ik concentreer me op wat ik kan beïnvloeden, dat is het enige recept dat ik ken."
Ondanks de slechte situatie waarin Bayern verkeert sprak de algemeen directeur van de club Jan-Christian Dreesen zijn vertrouwen uit in de 50-jarige oefenmeester. "Natuurlijk zit hij volgende week nog bij ons op de bank voor het duel met RB Leipzig", aldus Dreesen.
Bayern lijkt af te stevenen op het eerste titelloze seizoen sinds twaalf jaar. De club staat momenteel tweede met 8 punten achterstand op koploper Bayer Leverkusen, waarvan vorige week nog met 3-0 werd verloren. Woensdag ging Bayern ook nog onderuit in de Champions League, met 1-0 tegen Lazio.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
53 minuten geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
57 minuten geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
4 uur geleden