Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-coach niet blij Supercup in 'corona-risiscogebied'

Bayern-coach niet blij Supercup in 'corona-risiscogebied'

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Hansi Flick is ontstemd over het besluit van de Europese voetbalbond UEFA om de Europese Supercup te houden in Boedapest. Volgens de trainer van de Champions League-winnaar is de Hongaarse hoofdstad risicogebied voor het coronavirus. "Dat snap ik helemaal niet, Maar wij zijn niet degenen die de beslissingen nemen", zei de coach na de 8-0-zege van zijn ploeg op Schalke 04.

Het Robert Koch Instituut, de Duitse equivalent van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) heeft Boedapest afgelopen woensdag vanwege het stijgende aantal besmettingen op de lijst van risicogebieden gezet. De UEFA houdt tot nu toe aan de plannen vast om de Supercup tussen Bayern en Europa-League-winnaar Sevilla aanstaande donderdag in de Puskas Arena in de hoofdstad te spelen voor een beperkt publiek. Bij het duel zou 30 procent van de stadioncapaciteit van 67.000 kunnen worden gebruikt. Beide clubs hebben 3000 kaarten tot hun beschikking gekregen.

Flick wil zich verder niet met het besluit bemoeien en zich op de sportieve zaken richten. "We willen proberen om daar te winnen en de volgende prijs te pakken. Dat zou een mooie afronding van het seizoen betekenen. Al het andere hebben we niet in de hand. Ik heb er verder alles over gezegd", aldus Flick tegen de Duitse media.

Meer uit Voetbal

PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

1 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

1 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

1 uur geleden
Coach Slot verliest met Liverpool van Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de topper tegen Liverpool met 3-2 gewonnen. De ploeg van trainer Michael Carrick staat door de zege steviger op de derde plaats met 64 punten. Liverpool van coach Arne Slot staat vierde met 58 punten.

1 uur geleden
Brugts met FC Barcelona in finale van Champions League

BARCELONA (ANP) - Esmee Brugts staat met FC Barcelona in de finale van de Champions League. De 22-jarige vleugelverdedigster schakelde met haar Catalaanse club het Duitse Bayern München in de halve finales uit. Na een 1-1-gelijkspel in de heenwedstrijd won FC Barcelona de return in Camp Nou met 4-2. Barça treft de voetbalsters van Olympique Lyon in de finale op 23 mei in het Ullevaal Stadion van Oslo.

1 uur geleden
Feyenoord zet met late zege grote stap richting Champions League

SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.

3 uur geleden
PEC Zwolle na zege op Heracles zeker van handhaving

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.

3 uur geleden