Bayern-coach Nagelsmann rekent ondanks geruchten op Lewandowski
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Aanvaller Robert Lewandowski maakt 'gewoon' deel uit van de plannen van Bayern München-coach Julian Nagelsmann. De trainer van de Duitse kampioen wilde aan de vooravond van de laatste competitiewedstrijd, tegen VfL Wolfsburg, niet ingaan op speculaties over de toekomst van de Poolse spits.
Lewandowski gaat het laatste jaar van zijn contract in bij Bayern. Diverse media meldden dat de 33-jarige Pool zijn werkgever heeft laten weten dat hij zijn verbintenis niet gaat verlengen. Bayern heeft tot dusverre steeds gezegd dat Lewandowski niet verkocht wordt deze zomer. De spits wordt in verband gebracht met een overgang naar FC Barcelona.
"Het standpunt van de club en mijn standpunt over Robert zijn bekend. De stand van zaken rondom zijn contract is bekend", zei Nagelsmann. "Ik reageer niet op alles rond dit onderwerp. Dat zijn vragen voor de speler en sportdirecteur Hasan Salihamidzic."
Nagelsmann zei dat Lewandowski deze week goed heeft getraind en in de basis start in de laatste wedstrijd van het seizoen. "Zoals normaal maakt hij deel uit van mijn plannen."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.
28 minuten geledenLYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.
29 minuten geledenVILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.
1 uur geledenIPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.
2 uur geledenWAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.
19 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
22 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.
23 uur geleden