Bayern-coach Nagelsmann rekent ondanks geruchten op Lewandowski
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Aanvaller Robert Lewandowski maakt 'gewoon' deel uit van de plannen van Bayern München-coach Julian Nagelsmann. De trainer van de Duitse kampioen wilde aan de vooravond van de laatste competitiewedstrijd, tegen VfL Wolfsburg, niet ingaan op speculaties over de toekomst van de Poolse spits.
Lewandowski gaat het laatste jaar van zijn contract in bij Bayern. Diverse media meldden dat de 33-jarige Pool zijn werkgever heeft laten weten dat hij zijn verbintenis niet gaat verlengen. Bayern heeft tot dusverre steeds gezegd dat Lewandowski niet verkocht wordt deze zomer. De spits wordt in verband gebracht met een overgang naar FC Barcelona.
"Het standpunt van de club en mijn standpunt over Robert zijn bekend. De stand van zaken rondom zijn contract is bekend", zei Nagelsmann. "Ik reageer niet op alles rond dit onderwerp. Dat zijn vragen voor de speler en sportdirecteur Hasan Salihamidzic."
Nagelsmann zei dat Lewandowski deze week goed heeft getraind en in de basis start in de laatste wedstrijd van het seizoen. "Zoals normaal maakt hij deel uit van mijn plannen."
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
10 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
11 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
19 uur geleden