Bayern-coach Nagelsmann rekent ondanks geruchten op Lewandowski
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Aanvaller Robert Lewandowski maakt 'gewoon' deel uit van de plannen van Bayern München-coach Julian Nagelsmann. De trainer van de Duitse kampioen wilde aan de vooravond van de laatste competitiewedstrijd, tegen VfL Wolfsburg, niet ingaan op speculaties over de toekomst van de Poolse spits.
Lewandowski gaat het laatste jaar van zijn contract in bij Bayern. Diverse media meldden dat de 33-jarige Pool zijn werkgever heeft laten weten dat hij zijn verbintenis niet gaat verlengen. Bayern heeft tot dusverre steeds gezegd dat Lewandowski niet verkocht wordt deze zomer. De spits wordt in verband gebracht met een overgang naar FC Barcelona.
"Het standpunt van de club en mijn standpunt over Robert zijn bekend. De stand van zaken rondom zijn contract is bekend", zei Nagelsmann. "Ik reageer niet op alles rond dit onderwerp. Dat zijn vragen voor de speler en sportdirecteur Hasan Salihamidzic."
Nagelsmann zei dat Lewandowski deze week goed heeft getraind en in de basis start in de laatste wedstrijd van het seizoen. "Zoals normaal maakt hij deel uit van mijn plannen."
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
4 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
17 uur geleden