Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

"Ze zijn het sterkste team in Europa in de afgelopen seizoenen en zijn de winnaars van de Champions League", zei Kompany. "Ze hebben niet alleen de kwaliteit en een goede coach, maar ook de leeftijd van de spelers is in hun voordeel. Ze worden steeds beter en leren constant bij. Het is lastig tegen ze te spelen en we hebben veel respect voor ze."

Kompany heeft de beschikking over een nagenoeg fitte selectie. Alleen de langdurig geblesseerde Serge Gnabry is er niet bij. "Het goede nieuws is dat iedereen behalve Serge fit is. Dat is de basis en het is een groot verschil met vorig seizoen, toen ons dat titels kostte. We spelen thuis, we willen winnen. Uiteindelijk is dat het belangrijkste. Het gaat erom een keer meer te scoren dan je tegenstander. Samen met de fans willen wij er een onvergetelijke avond van maken."

De wedstrijd in de Allianz Arena in München begint woensdag om 21.00 uur. De winnaar van de halve finale plaatst zich voor de finale die op 30 mei in Boedapest wordt gespeeld.

Meer uit Voetbal

Dumfries, Aké en Gakpo reserve-aanvoerders Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.

1 uur geleden
UEFA-voorzitter Čeferin: geschonden vertrouwen niet teruggekeerd

OEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.

1 uur geleden
Geprikkelde Van Dijk voelt te weinig waardering bij Oranje

ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.

1 uur geleden
Verdediger Timber inzetbaar voor Oranje tegen Duitsland

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.

1 uur geleden
Minuut stilte bij Nederland - Duitsland voor Bartina Koeman

ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.

15 uur geleden
Casparij en City beginnen Champions League met 2-2 bij Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.

16 uur geleden
Real Madrid wil af van La Liga-voorzitter Tebas na kritiek

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.

19 uur geleden