Bayern-coach Kompany hoopt Kane dit jaar nog terug te zien
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München hoopt dat Harry Kane dit kalenderjaar nog inzetbaar is. Trainer Vincent Kompany meldde dat de Engelse aanvaller vanwege een hamstringblessure voorlopig niet in actie komt. "De kans bestaat dat hij dit jaar nog speelt, maar hij mist zeker een paar wedstrijden", zei Kompany tijdens een persconferentie.
Bayern neemt het dinsdag in de strijd om de Duitse voetbalbeker op eigen veld op tegen Bayer Leverkusen. Zaterdag staat er een competitieduel met Hoffenheim op het programma, gevolgd door een uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk voor de Champions League.
Kane blesseerde zich zaterdag in het duel met Borussia Dortmund. "Harry is een speler die je niet zomaar vervangt. Hij is een topspeler, maar we vinden wel een oplossing. We hebben voldoende talent", aldus Kompany. Het laatste duel van dit jaar is op 20 december, thuis tegen RB Leipzig. Kompany lijkt te suggereren dat Kane mikt op een rentree in die wedstrijd.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
10 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
1 dag geleden