Bayern-coach Kompany hoopt Kane dit jaar nog terug te zien
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München hoopt dat Harry Kane dit kalenderjaar nog inzetbaar is. Trainer Vincent Kompany meldde dat de Engelse aanvaller vanwege een hamstringblessure voorlopig niet in actie komt. "De kans bestaat dat hij dit jaar nog speelt, maar hij mist zeker een paar wedstrijden", zei Kompany tijdens een persconferentie.
Bayern neemt het dinsdag in de strijd om de Duitse voetbalbeker op eigen veld op tegen Bayer Leverkusen. Zaterdag staat er een competitieduel met Hoffenheim op het programma, gevolgd door een uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk voor de Champions League.
Kane blesseerde zich zaterdag in het duel met Borussia Dortmund. "Harry is een speler die je niet zomaar vervangt. Hij is een topspeler, maar we vinden wel een oplossing. We hebben voldoende talent", aldus Kompany. Het laatste duel van dit jaar is op 20 december, thuis tegen RB Leipzig. Kompany lijkt te suggereren dat Kane mikt op een rentree in die wedstrijd.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
14 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
16 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
17 uur geleden