Bayern-coach Kompany hoopt Kane dit jaar nog terug te zien
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München hoopt dat Harry Kane dit kalenderjaar nog inzetbaar is. Trainer Vincent Kompany meldde dat de Engelse aanvaller vanwege een hamstringblessure voorlopig niet in actie komt. "De kans bestaat dat hij dit jaar nog speelt, maar hij mist zeker een paar wedstrijden", zei Kompany tijdens een persconferentie.
Bayern neemt het dinsdag in de strijd om de Duitse voetbalbeker op eigen veld op tegen Bayer Leverkusen. Zaterdag staat er een competitieduel met Hoffenheim op het programma, gevolgd door een uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk voor de Champions League.
Kane blesseerde zich zaterdag in het duel met Borussia Dortmund. "Harry is een speler die je niet zomaar vervangt. Hij is een topspeler, maar we vinden wel een oplossing. We hebben voldoende talent", aldus Kompany. Het laatste duel van dit jaar is op 20 december, thuis tegen RB Leipzig. Kompany lijkt te suggereren dat Kane mikt op een rentree in die wedstrijd.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
48 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
49 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
49 minuten geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.
1 uur geleden