Bayern-coach Kompany hoopt Kane dit jaar nog terug te zien
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München hoopt dat Harry Kane dit kalenderjaar nog inzetbaar is. Trainer Vincent Kompany meldde dat de Engelse aanvaller vanwege een hamstringblessure voorlopig niet in actie komt. "De kans bestaat dat hij dit jaar nog speelt, maar hij mist zeker een paar wedstrijden", zei Kompany tijdens een persconferentie.
Bayern neemt het dinsdag in de strijd om de Duitse voetbalbeker op eigen veld op tegen Bayer Leverkusen. Zaterdag staat er een competitieduel met Hoffenheim op het programma, gevolgd door een uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk voor de Champions League.
Kane blesseerde zich zaterdag in het duel met Borussia Dortmund. "Harry is een speler die je niet zomaar vervangt. Hij is een topspeler, maar we vinden wel een oplossing. We hebben voldoende talent", aldus Kompany. Het laatste duel van dit jaar is op 20 december, thuis tegen RB Leipzig. Kompany lijkt te suggereren dat Kane mikt op een rentree in die wedstrijd.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
34 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst kan zaterdag met Ajax tegen Excelsior spelen. "Hij heeft de afgelopen dagen voluit getraind en is fit", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie op sportpark De Toekomst van de club uit Amsterdam.
4 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Franse voetballer Paul Pogba maakt naar verwachting zaterdag zijn rentree na meer dan twee jaar afwezigheid. De 32-jarige middenvelder, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel won, zit in de wedstrijdselectie van AS Monaco voor het duel met Rennes.
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."
23 uur geleden