
Bayern-coach Flick in shock na bekerdrama
KIEL (ANP) - De afgang van Bayern München woensdagavond laat in het Duitse bekertoernooi kwam keihard aan bij trainer Hansi Flick. "Ik ben in shock. We zijn allemaal heel teleurgesteld", liet hij weten na de nederlaag in de tweede ronde op strafschoppen bij Holstein Kiel. De club uit de tweede Bundesliga maakte in de laatste seconde van de reguliere speeltijd gelijk (2-2), waarna in de verlenging geen beslissing viel. Vanaf elf meter miste alleen Marc Roca namens de onttroonde bekerhouder van 11 meter (6-5).
"Die zeer late gelijkmaker stoort me nog het meeste", verzuchtte Flick. "Hier zijn verder geen excuses voor, we moeten dit maar snel vergeten. We gaan hard trainen en kijken naar de toekomst."
Bayern werd in het seizoen 2000-2001 voor de laatste keer uitgeschakeld in het Duitse bekertoernooi door een club die niet in de Bundesliga uitkwam. Destijds was Magdeburg als vierdeklasser de stuntploeg.
Koploper Bayern verloor afgelopen vrijdag ook al van Borussia Mönchengladbach in de Bundesliga (3-2). "Nee, we zitten niet in onze beste fase", gaf aanvaller Thomas Müller grif toe. "Deze uitschakeling is een zware domper, die we even zullen moeten verwerken."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Stadion Anfield van Liverpool is maandag kort voor aanvang van de eerste van twee oefenwedstrijden tegen Athletic Club ontruimd. Volgens berichten in de media was een alarm de reden voor de ontruiming. Enkele fans van de Engelse landskampioen hadden al hun plaatsen ingenomen, maar werden vervolgens verzocht het stadion te verlaten.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept aanhangers van de club op om donderdag naar de rechtbank in Utrecht te komen. Daar dient dan om 13.30 uur een kort geding van de Arnhemse club tegen de KNVB om het afnemen van de proflicentie terug te draaien. Vorige week stelde de beroepscommissie Vitesse in het ongelijk nadat de voetbalclub een uitspraak van de licentiecommissie had aangevochten.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Rick Meissen verlaat Sparta Rotterdam voor Excelsior. De 23-jarige verdediger heeft overeenstemming bereikt over een tweejarig contract bij de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
14 uur geledenNYON (ANP) - Als Feyenoord het tweeluik met Fenerbahçe wint, strijdt de club in de play-offs tegen Benfica of OGC Nice om een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft de loting op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon bepaald.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Chuba Akpom staat plotseling in de belangstelling van meerdere Engelse clubs. Volgens Sky Sports wil Ipswich Town de spits van Ajax overnemen.
16 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is zonder Sébastien Haller op trainingskamp naar Saalfelden gegaan. De spits is ziek en reist mogelijk later deze week naar Oostenrijk.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Justice for Players gaat een claim indienen bij de wereldvoetbalbond FIFA, de KNVB, en nationale bonden van Duitsland, Frankrijk, België en Denemarken. Dat kondigt de Nederlandse stichting aan op de eigen website.
17 uur geleden