Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern blameert zich in Duitse beker tegen Gladbach

Bayern blameert zich in Duitse beker tegen Gladbach

MONCHENGLADBACH (ANP) - Bayern München heeft zich geblameerd in het Duitse bekertoernooi. De twintigvoudig winnaar van het toernooi verloor in de tweede ronde met liefst 5-0 bij Borussia Mönchengladbach. De eindstand was al na 57 minuten bereikt.

Voor Bayern, dat op volle sterkte aantrad, is het de ruimste nederlaag in 43 jaar. In 1978 was Fortuna Düsseldorf met 7-1 te sterk voor de recordkampioen van Duitsland. Nooit eerder werd er zo ruim verloren in de beker.

Ramy Bensebaini en Breel Embolo waren beiden twee keer trefzeker voor Gladbach, dat al in de tweede minuut op voorsprong kwam via Kouadio Koné. Uitblinker Embolo was ook bij het eerste en derde doelpunt betrokken. De 3-0 werd gemaakt uit een strafschop.

Bayern kwam voor het eerst sinds februari 2020 niet tot scoren. Begin vorig jaar werd het 0-0 tegen RB Leipzig, dat toen nog onder leiding stond van Julian Nagelsmann. De Duitse trainer stapte deze zomer over naar Bayern, maar hij ontbrak in Mönchengladbach omdat hij besmet is geraakt met het coronavirus.

Vorig seizoen werd Bayern ook in de tweede ronde uitgeschakeld. Toen was Holstein Kiel na strafschoppen te sterk.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

41 minuten geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

42 minuten geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

3 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

13 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

14 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

15 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

15 uur geleden