Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern bindt doelman Neuer tot zomer 2023

Bayern bindt doelman Neuer tot zomer 2023

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en doelman Manuel Neuer zijn het na lange onderhandelingen eens geworden over contractverlenging. De international heeft zijn volgend jaar aflopende contract met twee jaar verlengd, meldde de voetbalclub uit Beieren woensdag.

Neuer (34) staat al sinds 2011 onder contract bij Bayern München. De onderhandelingen verliepen ditmaal stroef. Zo beklaagde de doelman zich erover dat er telkens details van de gesprekken uitlekten. Met zijn ploeg staat Neuer bovenaan in de Bundesliga die afgelopen weekeinde werd hervat na een pauze van twee maanden vanwege de coronacrisis.

Bayern-topman Karl-Heinz Rummenigge zei "zeer gelukkig en tevreden" te zijn over het bereikte akkoord: "Manuel is de beste keeper ter wereld en onze aanvoerder." Neuer was blij dat er nu duidelijkheid is. "Ik kijk met groot optimisme naar de toekomst. Ik voel me in Beieren helemaal thuis", aldus de geboren Gelsenkirchener.

Neuer kwam in de zomer van 2011 voor ongeveer 30 miljoen euro over van Schalke, de club uit zijn geboortestad. Met Bayern is hij in op jacht naar de achtste landstitel op een rij. Sportief hoogtepunt bij de club was het winnen van de Champions League in 2013. Ook was hij doelman van het Duitse elftal dat in 2014 de wereldtitel veroverde. Met de 'Mannschaft' speelde hij inmiddels 92 interlands.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain onderuit tegen Botafogo op WK voor clubs

PASADENA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zijn tweede groepswedstrijd op het WK voor clubs in de Verenigde Staten verrassend verloren van Botafogo. De winnaar van de Champions League ging in Pasadena met 1-0 onderuit tegen de Braziliaanse formatie.

1 uur geleden
Sterspeler Mbappé van Real Madrid ontslagen uit ziekenhuis

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé is ontslagen uit het ziekenhuis en teruggekeerd in het trainingskamp van Real Madrid. Dat meldt de Spaanse voetbalclub. De Franse aanvaller was opgenomen met acute buikgriep.

10 uur geleden
Messi leidt Inter Miami naar zege op Porto op WK clubs

ATLANTA (ANP) - Inter Miami heeft met 2-1 gewonnen van Porto in de groepsfase van het WK voetbal voor clubs. Sterspeler Lionel Messi leidde zijn ploeg in Atlanta naar de zege. Hij maakte zelf in de 54e minuut de 2-1 uit een vrije trap.

10 uur geleden
Manchester City zwaar beboet voor te laat aan aftrap komen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft van de Premier League een boete van ruim 1 miljoen euro gekregen voor het herhaaldelijk te laat verschijnen aan de aftrap of hervatting in een competitiewedstrijd. Dat gebeurde vorig seizoen negen keer, meldde de hoogste Engelse voetbaldivisie.

13 uur geleden
Clubs mogen straks ook alleen professioneel vrouwenvoetbal spelen

ZEIST (ANP) - Clubs kunnen in de toekomst ook alleen deelnemen aan het professionele vrouwenvoetbal. De algemene vergadering betaald voetbal heeft ingestemd met gewijzigde reglementen die dat mogelijk moeten maken.

14 uur geleden
Miedema voelt zich fit genoeg om te spelen op het EK

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema heeft er alle vertrouwen in dat ze op het EK in Zwitserland volop van de partij kan zijn. "Ik heb alles mee kunnen doen met de groep. Ik ben gewoon fit. Ik sta er nu goed voor", zei Miedema donderdag bij Oranje in Zeist. "Het is een goed team. Het kan een heel speciaal toernooi worden."

15 uur geleden
Jonker wil afscheid van Oranje nemen met de Europese titel

ZEIST (ANP) - Andries Jonker gaat met Nederland naar het EK in Zwitserland om het toernooi te winnen. De bondscoach beseft dat het niet alleen voor hemzelf, maar voor een aantal speelsters uit de gouden generatie de laatste kans is om nog iets groots te winnen. "Je weet dat je voor het laatst aan een voorbereiding begint. Daar ben ik me van bewust. Maar verder heeft dat geen invloed op me", stelt Jonker aan het begin van de voorbereiding van Oranje. "We doen er alles voor om het zo goed mogelijk te doen."

15 uur geleden