Bayern bevestigt komst 17-jarig Australisch talent Irankunda
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München versterkt zich met het 17-jarige Australische talent Nestory Irankunda. De aanvaller komt op 1 juli 2024 naar de Duitse recordkampioen en tekent in München een meerjarig contract.
Irankunda, die in februari achttien wordt, komt over van Adelaide United. De in Tanzania geboren speler stond naar verluidt ook in de belangstelling bij andere Europese topclubs. Irankunda maakte in 39 wedstrijden voor Adelaide United 9 doelpunten.
"We hebben Nestory al een tijdje op onze radar en we zijn blij dat we overeenstemming hebben bereikt met hem en Adelaide United over een verhuizing naar München voor volgende zomer", zegt Jochen Sauer, directeur jeugdontwikkeling bij Bayern. "Nestory is een extreem snelle vleugelspeler, een sterke dribbelaar en afmaker met een goede drive richting het doel."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
3 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
16 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
16 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
18 uur geleden