
Bayern-Atlético gaat door ondanks coronabesmetting Gnabry
MÜNCHEN (ANP) - Het duel tussen Bayern München en Atlético Madrid in de Champions League gaat woensdagavond gewoon door. Nadat Bayern-aanvaller Serge Gnabry dinsdag positief was bevonden op het coronavirus dreigde een afgelasting. De international moest onmiddellijk in quarantaine terwijl zijn medespelers woensdag opnieuw werden getest.
"De wedstrijd gaat door", meldde een woordvoerder van de Europese voetbalunie UEFA zonder details te geven. Het is dus nog niet bekend of er meer coronabesmettingen zijn in de selectie van trainer Hansi Flick. De wedstrijd begint om 21.00 uur .
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nederland zal op het EK in Zwitserland worden gesteund door ongeveer 10.000 voetbalfans. Dat heeft de KNVB donderdagmiddag in Zeist gemeld. Bij de wedstrijden van de vrouwen zullen maximaal 4000 fans van Oranje aanwezig zijn. Andere fans kunnen de duels in de fanzone volgen.
1 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso is ervan overtuigd dat Italië volgend jaar deelneemt aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben goede voetballers", zei de nieuwe bondscoach tijdens zijn presentatie. "Vier of vijf van onze spelers horen bij de beste tien spelers van de wereld op hun positie."
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Voetballers Ander Herrera en Nicolas Figal van Boca Juniors hebben mogelijk hun laatste wedstrijd op het WK voor clubs al gespeeld. Ze zijn voor vier duels geschorst voor de rode kaart die ze kregen tijdens een duel met Benfica (2-2).
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Real Madrid heeft de eerste wedstrijd op het WK voor clubs in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Al-Hilal: 1-1. De wedstrijd was het debuut van de nieuwe coach Xabi Alonso, die ook aankopen Dean Huijsen en Trent Alexander-Arnold liet debuteren.
16 uur geledenNITRA (ANP) - De voetballers van Jong Duitsland en Jong Engeland hebben de kwartfinales van het EK onder 21 jaar bereikt. De Duitsers wonnen het laatste groepsduel met de Engelsen met 2-1, maar door de zege van Jong Tsjechië op Jong Slovenië (2-0) ging Engeland alsnog naar de laatste acht, waarbij Nederland zich eerder op de avond ook schaarde door een 2-0-zege op Oekraïne.
16 uur geledenPRESTOV (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger was tevreden met het optreden van Jong Oranje bij het EK. "We hebben de mensen erop gezet die energie gaven. En die spelers hebben de juiste energie gegeven. Daarin is het geslaagd", zei Reiziger bij Ziggo Sport na de 2-0-zege van Jong Oranje op Jong Oekraïne in Prestov.
19 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Tijjani Reijnders heeft een succesvol debuut gemaakt bij Manchester City. De ploeg van coach Pep Guardiola begon het WK voor clubteams met een 2-0-overwinning op Wydad AC uit Casablanca.
19 uur geleden