Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-aanvaller Kane waarschuwt voor kwakkelend ManUnited

Bayern-aanvaller Kane waarschuwt voor kwakkelend ManUnited

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-aanvaller Harry Kane waarschuwt voor te veel optimisme bij zijn nieuwe club voor het aanstaande duel met een kwakkelend Manchester United in de Champions League. De ploeg van trainer Erik ten Hag beleeft een tegenvallende competitiestart, maar juist daarom verwacht de Engelse aanvaller woensdag een zware wedstrijd in München.

"Ik weet dat Manchester United een moeilijke periode beleeft, maar soms is het juist lastig voetballen tegen zulke teams omdat ze er altijd op uit zijn de ommekeer te bewerkstelligen", zei Kane, een maand geleden overgekomen van Tottenham Hotspur, tegen Sports Illustrated.

ManUnited verloor zaterdag in eigen stadion van Brighton & Hove Albion (1-3). Het was de derde nederlaag in vijf competitiewedstrijden, waarmee de druk op Ten Hag is toegenomen.

'Toptrainer'

"We zullen goed voorbereid moeten zijn en willen het duel met veel intensiteit beginnen zodat de fans meteen achter ons zullen staan", zei Kane. "De Champions League is altijd belangrijk en het is mijn eerste duel daarin bij Bayern. Die zal me altijd bijblijven dus ik hoop op een mooie herinnering."

De veel gelauwerde Kane pakte met Tottenham nog nooit een hoofdprijs. Wel verloor hij de finale van de Champions League in 2019 tegen Liverpool. Met Bayern koos hij voor een club die al elf keer op rij de Duitse landstitel heeft veroverd en in 2020 nog de Champions League won. In zijn eerste vier competitieduels voor de Zuid-Duitsers scoorde de Engelse international al vier keer en toonde hij zich een leider. "Ik doe niet veel anders dan bij mijn eerdere clubs. Ik neem graag de leiding op me, op de training en in wedstrijden. Ik praat veel met mijn medespelers en probeer uit te vinden hoe ik ze kan motiveren."

Zijn samenwerking met trainer Thomas Tuchel is goed. "Een prima kerel met goede ideeën, een toptrainer", omschreef Kane de coach die woensdag vanwege een schorsing ontbreekt op de bank.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

8 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

8 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

11 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

12 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

13 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

14 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

15 uur geleden