Bayern-aanvaller Kane waarschuwt voor kwakkelend ManUnited
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-aanvaller Harry Kane waarschuwt voor te veel optimisme bij zijn nieuwe club voor het aanstaande duel met een kwakkelend Manchester United in de Champions League. De ploeg van trainer Erik ten Hag beleeft een tegenvallende competitiestart, maar juist daarom verwacht de Engelse aanvaller woensdag een zware wedstrijd in München.
"Ik weet dat Manchester United een moeilijke periode beleeft, maar soms is het juist lastig voetballen tegen zulke teams omdat ze er altijd op uit zijn de ommekeer te bewerkstelligen", zei Kane, een maand geleden overgekomen van Tottenham Hotspur, tegen Sports Illustrated.
ManUnited verloor zaterdag in eigen stadion van Brighton & Hove Albion (1-3). Het was de derde nederlaag in vijf competitiewedstrijden, waarmee de druk op Ten Hag is toegenomen.
'Toptrainer'
"We zullen goed voorbereid moeten zijn en willen het duel met veel intensiteit beginnen zodat de fans meteen achter ons zullen staan", zei Kane. "De Champions League is altijd belangrijk en het is mijn eerste duel daarin bij Bayern. Die zal me altijd bijblijven dus ik hoop op een mooie herinnering."
De veel gelauwerde Kane pakte met Tottenham nog nooit een hoofdprijs. Wel verloor hij de finale van de Champions League in 2019 tegen Liverpool. Met Bayern koos hij voor een club die al elf keer op rij de Duitse landstitel heeft veroverd en in 2020 nog de Champions League won. In zijn eerste vier competitieduels voor de Zuid-Duitsers scoorde de Engelse international al vier keer en toonde hij zich een leider. "Ik doe niet veel anders dan bij mijn eerdere clubs. Ik neem graag de leiding op me, op de training en in wedstrijden. Ik praat veel met mijn medespelers en probeer uit te vinden hoe ik ze kan motiveren."
Zijn samenwerking met trainer Thomas Tuchel is goed. "Een prima kerel met goede ideeën, een toptrainer", omschreef Kane de coach die woensdag vanwege een schorsing ontbreekt op de bank.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
55 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
4 uur geleden