Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-aanvaller Kane waarschuwt voor kwakkelend ManUnited

Bayern-aanvaller Kane waarschuwt voor kwakkelend ManUnited

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-aanvaller Harry Kane waarschuwt voor te veel optimisme bij zijn nieuwe club voor het aanstaande duel met een kwakkelend Manchester United in de Champions League. De ploeg van trainer Erik ten Hag beleeft een tegenvallende competitiestart, maar juist daarom verwacht de Engelse aanvaller woensdag een zware wedstrijd in München.

"Ik weet dat Manchester United een moeilijke periode beleeft, maar soms is het juist lastig voetballen tegen zulke teams omdat ze er altijd op uit zijn de ommekeer te bewerkstelligen", zei Kane, een maand geleden overgekomen van Tottenham Hotspur, tegen Sports Illustrated.

ManUnited verloor zaterdag in eigen stadion van Brighton & Hove Albion (1-3). Het was de derde nederlaag in vijf competitiewedstrijden, waarmee de druk op Ten Hag is toegenomen.

'Toptrainer'

"We zullen goed voorbereid moeten zijn en willen het duel met veel intensiteit beginnen zodat de fans meteen achter ons zullen staan", zei Kane. "De Champions League is altijd belangrijk en het is mijn eerste duel daarin bij Bayern. Die zal me altijd bijblijven dus ik hoop op een mooie herinnering."

De veel gelauwerde Kane pakte met Tottenham nog nooit een hoofdprijs. Wel verloor hij de finale van de Champions League in 2019 tegen Liverpool. Met Bayern koos hij voor een club die al elf keer op rij de Duitse landstitel heeft veroverd en in 2020 nog de Champions League won. In zijn eerste vier competitieduels voor de Zuid-Duitsers scoorde de Engelse international al vier keer en toonde hij zich een leider. "Ik doe niet veel anders dan bij mijn eerdere clubs. Ik neem graag de leiding op me, op de training en in wedstrijden. Ik praat veel met mijn medespelers en probeer uit te vinden hoe ik ze kan motiveren."

Zijn samenwerking met trainer Thomas Tuchel is goed. "Een prima kerel met goede ideeën, een toptrainer", omschreef Kane de coach die woensdag vanwege een schorsing ontbreekt op de bank.

Meer uit Voetbal

Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

9 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

11 uur geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

12 uur geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

12 uur geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

13 uur geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

15 uur geleden
Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

19 uur geleden