Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern-aanvaller Gnabry voelt zich op zijn gemak in Londen

Bayern-aanvaller Gnabry voelt zich op zijn gemak in Londen

LONDEN (ANP) - Serge Gnabry maakte dit seizoen tot dusverre zes doelpunten in de Champions League. Tegen Tottenham Hotspur (2-7) was de aanvaller begin oktober vier keer trefzeker en dinsdag scoorde hij in de achtste finale tegen Chelsea (0-3) twee keer. "Het is altijd goed om terug te komen naar Londen", zei Gnabry lachend. Zelf speelde de Duitse international bij Arsenal. "We hebben Chelsea onder grote druk gezet."

Bayern liet Chelsea in de tweede helft kansloos en kan de kwartfinale bijna niet meer ontgaan. "We speelden als team en heel gedisciplineerd. We hadden de wedstrijd in handen", oordeelde coach Hansi Flick. Ook middenvelder Thomas Müller was tevreden. "In de eerste helft vergaten we onszelf met een doelpunt te belonen. Na rust drukten we het gaspedaal flink in. 3-0 is een terechte uitslag."

Meer uit Voetbal

Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

34 minuten geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

3 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

4 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

4 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

6 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

17 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

18 uur geleden