Bayern-aanvaller Gnabry voelt zich op zijn gemak in Londen
LONDEN (ANP) - Serge Gnabry maakte dit seizoen tot dusverre zes doelpunten in de Champions League. Tegen Tottenham Hotspur (2-7) was de aanvaller begin oktober vier keer trefzeker en dinsdag scoorde hij in de achtste finale tegen Chelsea (0-3) twee keer. "Het is altijd goed om terug te komen naar Londen", zei Gnabry lachend. Zelf speelde de Duitse international bij Arsenal. "We hebben Chelsea onder grote druk gezet."
Bayern liet Chelsea in de tweede helft kansloos en kan de kwartfinale bijna niet meer ontgaan. "We speelden als team en heel gedisciplineerd. We hadden de wedstrijd in handen", oordeelde coach Hansi Flick. Ook middenvelder Thomas Müller was tevreden. "In de eerste helft vergaten we onszelf met een doelpunt te belonen. Na rust drukten we het gaspedaal flink in. 3-0 is een terechte uitslag."
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
8 uur geleden