Bayer naar laatste vier in Duitse beker na late goal aanvoerder
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft zich in de Duitse beker met veel moeite geplaatst voor de halve finales. De koploper van de Bundesliga was op eigen veld met 3-2 te sterk voor VfB Stuttgart, dat derde staat in de competitie.
Jonathan Tah maakte in de BayArena in de 90e minuut het winnende doelpunt. De mee opgekomen aanvoerder kopte van dichtbij een afgemeten voorzet van Florian Wirtz, via de grond, achter keeper Alexander Nübel.
Na een uur stond Bayer nog met 2-1 achter. Amine Adli maakte halverwege de tweede helft met een fraai schot gelijk.
Jeremie Frimpong had een basisplaats bij de thuisploeg. Hij werd kort na de 3-2 gewisseld.
Eerder verzekerden Fortuna Düsseldorf en Kaiserslautern zich al van een plek bij de laatste vier. De laatste halvefinalist komt uit het duel tussen 1. FC Saarbrücken en Borussia VfL Mönchengladbach.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
7 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
7 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
10 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
10 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
14 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
15 uur geleden