Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen wint uitduel met Dortmund

Bayer Leverkusen wint uitduel met Dortmund

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund met 3-2 gewonnen. Patrik Schick maakte twee doelpunten voor de bezoekers, die de tweede plaats van de ranglijst steviger in handen hebben gekregen.

Bayer Leverkusen verkleinde de achterstand op Bayern München tot 1 punt. De koploper speelt zaterdag nog een uitduel met Borussia Mönchengladbach. Borussia Dortmund is voorlopig de nummer 7 van de Bundesliga.

Borussia Dortmund miste zes zieke spelers. Emre Can, Nico Schlotterbeck, Ramy Bensebaini, Waldemar Anton en Filipp Mané waren niet inzetbaar. Bayer Leverkusen leidde na acht minuten met 0-2, na doelpunten van Nathan Tella en Schick. Jamie Gittens scoorde in de twaalfde minuut voor Borussia Dortmund. Jeremie Frimpong bereidde in de negentiende minuut de tweede treffer van Schick voor. Serhou Guirassy benutte in de 79e minuut een strafschop voor de thuisploeg

Donyell Malen mocht in de 78e minuut invallen bij Borussia Dortmund. De 41-voudig international van het Nederlands elftal staat in de belangstelling van Aston Villa.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

3 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

3 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

3 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

4 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

12 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden