Bayer Leverkusen verliest bij Union Berlin
BERLIJN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in de Bundesliga verloren bij Union Berlin. De formatie van coach Peter Bosz ging in de hoofdstad met 1-0 onderuit. Leverkusen blijft vooralsnog derde, Union Berlin is met 1 punt minder de nummer 4.
Het doelpunt viel in de 88e minuut. Christopher Lenz scoorde op aangeven van Christopher Trimmel.
Daley Sinkgraven was basisspeler bij Leverkusen. Timothy Fosu-Mensah, onlangs overgenomen van Manchester United, was nog niet beschikbaar. Sheraldo Becker viel al na 24 minuten uit bij Union Berlin. Volgens de eerste berichten heeft de oud-speler van ADO Den Haag een spierblessure opgelopen.
Leverkusen heeft nu 4 punten achterstand op Bayern München. De koploper kan verder uitlopen als zondag niet wordt verloren van Freiburg.
Meer uit Sport
STIRLING (ANP) - Matthew Brennan heeft de vijfde en laatste etappe van de Tour Down Under gewonnen. Het Britse talent van Visma-Lease a Bike was na ruim 169 kilometer de snelste in een massasprint in het Australische Stirling.
29 minuten geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van de Australian Open weten te bereiken. De als eerste geplaatste speelster uit Belarus versloeg in de vierde ronde van het toernooi de Canadese Victoria Mboko met 6-1 7-6 (1).
5 uur geledenMINNEAPOLIS (ANP) - De basketbalwedstrijd in de Amerikaanse competitie NBA tussen Minnesota Timberwolves en Golden State Warriors is uitgesteld vanwege de veiligheidssituatie in Minneapolis. Eerder op de dag werd in Minneapolis een man doodgeschoten door een agent van de US Border Patrol, de Amerikaanse grenspolitie.
10 uur geledenHERNING (ANP) - De handballers van Frankrijk hebben het recordaantal doelpunten op een EK geëvenaard. De Fransen wonnen in het Deense Herning tegen Portugal hun tweede wedstrijd in de hoofdronde van het evenement met 46-38.
13 uur geledenINZELL (ANP) - De Noor Sander Eitrem heeft twee weken voor de Olympische Spelen als eerste schaatser de 5000 meter onder de 6 minuten gereden. Bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell dook de 23-jarige Eitrem met 5.58,52 onder het wereldrecord van de Fransman Timothy Loubineaud van 6.00,23.
14 uur geledenINZELL (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft twee weken voor de Olympische Spelen in Milaan de zege op de 3000 meter moeten laten aan de Noorse Ragne Wiklund. De regerend wereldkampioene werd met 3.56,96 tweede. Wiklund won in een nieuw baanrecord van 3.54,74. Valérie Maltais uit Canada werd met 3.59,92 derde.
16 uur geledenMAASMECHELEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft op indrukwekkende wijze ook zijn elfde veldrit van het seizoen gewonnen. De 31-jarige wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech was de snelste in de wereldbekerwedstrijd in Maasmechelen. De leider in het klassement evenaarde met zijn vijftigste zege in de wereldbeker het recordaantal overwinningen van de Belg Sven Nys.
16 uur geleden