Bayer Leverkusen na zege op Heidenheim weer naast koploper Bayern
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen is in de Bundesliga weer naast koploper Bayern München gekomen. Het elftal van trainer Xabi Alonso won met 4-1 van Heidenheim.
De Nigeriaanse aanvaller Victor Boniface opende al in de 9e de score. Heidenheim kwam na een klein uur spelen via Eren Dinkci langszij. De vreugde bij de uitploeg was van korte duur. Jonas Hofmann zette Leverkusen alweer snel op voorsprong. Boniface benutte in de 75e minuut een strafschop en daarna scoorde ook Amine Adli nog.
Jeremie Frimpong, die deel uitmaakt van de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor de komende twee EK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Griekenland, deed tot de 79e minuut mee bij Leverkusen.
Bayern München en Bayer Leverkusen hebben na vijf speelronden allebei 13 punten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
11 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
12 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
20 uur geleden