Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen na winst in De Kuip ook te sterk voor AC Milan

Bayer Leverkusen na winst in De Kuip ook te sterk voor AC Milan

MILAAN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft ook het tweede duel in de groepsfase van de Champions League gewonnen. Na de 4-0-zege in De Kuip was de Duitse landskampioen op eigen veld met 1-0 net te sterk voor AC Milan.

Leverkusen kwam in de 51e minuut op voorsprong. Victor Boniface schoot raak nadat Milan-doelman Mike Maignan een schot van Jeremie Frimpong niet onder controle had gekregen. Frimpong wist in het duel collega-international Tijjani Reijnders tegenover zich.

Internazionale, met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in de basis, had weinig moeite met Rode Ster Belgrado. Hakan Çalhanoglu opende in de 11e minuut de score met een vrije trap. Na een klein uur zorgde Marko Arnautovic voor de 2-0. Lautaro Martínez en Mehdi Taremi, de laatste uit een strafschop, voerden de score verder op.

Borussia Dortmund won met liefst 7-1 van Celtic, mede dankzij een hattrick van Karim Adeyemi. Donyell Malen ontbrak bij de thuisploeg wegens ziekte. Manchester City had geen enkele moeite met Slovan Bratislava. In Slowakije werd het 4-0 voor de Britten. City leidde al na acht minuten nadat Ilkay Gündogan via de voet van een verdediger had raak geschoten. Phil Foden scoorde nog voor rust. Na rust breidden Erling Haaland en James McAtee de voorsprong verder uit.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

1 uur geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

1 uur geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

1 uur geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

1 uur geleden
Ajax verkleint achterstand op Feyenoord na zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.

1 uur geleden
Halilovic helpt Fortuna bij rentree aan laat punt bij Go Ahead

DEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.

1 uur geleden
Axel van Dongen: er kwam van alles bij mij los

HEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."

3 uur geleden