Bayer Leverkusen na winst in De Kuip ook te sterk voor AC Milan
MILAAN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft ook het tweede duel in de groepsfase van de Champions League gewonnen. Na de 4-0-zege in De Kuip was de Duitse landskampioen op eigen veld met 1-0 net te sterk voor AC Milan.
Leverkusen kwam in de 51e minuut op voorsprong. Victor Boniface schoot raak nadat Milan-doelman Mike Maignan een schot van Jeremie Frimpong niet onder controle had gekregen. Frimpong wist in het duel collega-international Tijjani Reijnders tegenover zich.
Internazionale, met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in de basis, had weinig moeite met Rode Ster Belgrado. Hakan Çalhanoglu opende in de 11e minuut de score met een vrije trap. Na een klein uur zorgde Marko Arnautovic voor de 2-0. Lautaro Martínez en Mehdi Taremi, de laatste uit een strafschop, voerden de score verder op.
Borussia Dortmund won met liefst 7-1 van Celtic, mede dankzij een hattrick van Karim Adeyemi. Donyell Malen ontbrak bij de thuisploeg wegens ziekte. Manchester City had geen enkele moeite met Slovan Bratislava. In Slowakije werd het 4-0 voor de Britten. City leidde al na acht minuten nadat Ilkay Gündogan via de voet van een verdediger had raak geschoten. Phil Foden scoorde nog voor rust. Na rust breidden Erling Haaland en James McAtee de voorsprong verder uit.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
8 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
8 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
8 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
9 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
12 uur geleden