Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen na winst in De Kuip ook te sterk voor AC Milan

Bayer Leverkusen na winst in De Kuip ook te sterk voor AC Milan

MILAAN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft ook het tweede duel in de groepsfase van de Champions League gewonnen. Na de 4-0-zege in De Kuip was de Duitse landskampioen op eigen veld met 1-0 net te sterk voor AC Milan.

Leverkusen kwam in de 51e minuut op voorsprong. Victor Boniface schoot raak nadat Milan-doelman Mike Maignan een schot van Jeremie Frimpong niet onder controle had gekregen. Frimpong wist in het duel collega-international Tijjani Reijnders tegenover zich.

Internazionale, met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in de basis, had weinig moeite met Rode Ster Belgrado. Hakan Çalhanoglu opende in de 11e minuut de score met een vrije trap. Na een klein uur zorgde Marko Arnautovic voor de 2-0. Lautaro Martínez en Mehdi Taremi, de laatste uit een strafschop, voerden de score verder op.

Borussia Dortmund won met liefst 7-1 van Celtic, mede dankzij een hattrick van Karim Adeyemi. Donyell Malen ontbrak bij de thuisploeg wegens ziekte. Manchester City had geen enkele moeite met Slovan Bratislava. In Slowakije werd het 4-0 voor de Britten. City leidde al na acht minuten nadat Ilkay Gündogan via de voet van een verdediger had raak geschoten. Phil Foden scoorde nog voor rust. Na rust breidden Erling Haaland en James McAtee de voorsprong verder uit.

Meer uit Voetbal

Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

48 minuten geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

17 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

19 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

20 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

21 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

21 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

23 uur geleden