Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen na winst in De Kuip ook te sterk voor AC Milan

Bayer Leverkusen na winst in De Kuip ook te sterk voor AC Milan

MILAAN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft ook het tweede duel in de groepsfase van de Champions League gewonnen. Na de 4-0-zege in De Kuip was de Duitse landskampioen op eigen veld met 1-0 net te sterk voor AC Milan.

Leverkusen kwam in de 51e minuut op voorsprong. Victor Boniface schoot raak nadat Milan-doelman Mike Maignan een schot van Jeremie Frimpong niet onder controle had gekregen. Frimpong wist in het duel collega-international Tijjani Reijnders tegenover zich.

Internazionale, met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in de basis, had weinig moeite met Rode Ster Belgrado. Hakan Çalhanoglu opende in de 11e minuut de score met een vrije trap. Na een klein uur zorgde Marko Arnautovic voor de 2-0. Lautaro Martínez en Mehdi Taremi, de laatste uit een strafschop, voerden de score verder op.

Borussia Dortmund won met liefst 7-1 van Celtic, mede dankzij een hattrick van Karim Adeyemi. Donyell Malen ontbrak bij de thuisploeg wegens ziekte. Manchester City had geen enkele moeite met Slovan Bratislava. In Slowakije werd het 4-0 voor de Britten. City leidde al na acht minuten nadat Ilkay Gündogan via de voet van een verdediger had raak geschoten. Phil Foden scoorde nog voor rust. Na rust breidden Erling Haaland en James McAtee de voorsprong verder uit.

Meer uit Voetbal

Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

5 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

11 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

11 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

13 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

21 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden