Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op landstitel

Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op landstitel

MÜNCHEN (ANP) - Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op de eerste landstitel uit de 120-jarige clubhistorie. De koploper van de Bundesliga werd zaterdag zonder te spelen geen kampioen omdat Bayern München geen fout maakte tegen 1. FC Köln (2-0). Bayer Leverkusen stelt zondag de titel veilig als het de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen wint.

Raphaël Guerreiro schoot in de 65e minuut prachtig raak voor Bayern. Thomas Müller verdubbelde die voorsprong in blessuretijd. Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui werden vlak voor het doelpunt van Guerreiro gewisseld bij de thuisploeg. 1. FC Köln blijft de nummer voorlaatst van de Bundesliga.

Xavi Simons won met RB Leipzig de thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg (3-0). Hij leverde de assist op het tweede doelpunt van Benjamin Sesko. Dani Olmo opende de score voor de nummer 4 van de ranglijst. Loïs Openda tekende voor de derde treffer.

Borussia Dortmund

Wout Weghorst verloor met TSG 1899 Hoffenheim het uitduel met 1. FSV Mainz 05 (4-1). De spits werd na een uur gewisseld. Phillipp Mwene, oud-verdediger van PSV, was een van de doelpuntenmakers van de thuisploeg. Sepp van den Berg speelde de hele wedstrijd voor Mainz.

Marcel Sabitzer hielp Borussia Dortmund met twee doelpunten aan een uitzege op Borussia Mönchengladbach. Hij benutte ook nog een strafschop, maar die treffer werd tot ieders verbazing geannuleerd omdat de videoscheidsrechter pas laat oordeelde dat de arbiter niet voor een penalty had moeten fluiten. Donyell Malen viel na 54 minuten in bij Dortmund.

Het duel tussen VfL Bochum en 1. FC Heidenheim leverde geen winnaar op (1-1).

Meer uit Voetbal

Spits Lewandowski neemt afscheid van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."

1 uur geleden
De Jong mist ook thuisduel van FC Barcelona met Real Betis

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."

1 uur geleden
Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

5 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

5 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

6 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

16 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

19 uur geleden