Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op landstitel

Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op landstitel

MÜNCHEN (ANP) - Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op de eerste landstitel uit de 120-jarige clubhistorie. De koploper van de Bundesliga werd zaterdag zonder te spelen geen kampioen omdat Bayern München geen fout maakte tegen 1. FC Köln (2-0). Bayer Leverkusen stelt zondag de titel veilig als het de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen wint.

Raphaël Guerreiro schoot in de 65e minuut prachtig raak voor Bayern. Thomas Müller verdubbelde die voorsprong in blessuretijd. Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui werden vlak voor het doelpunt van Guerreiro gewisseld bij de thuisploeg. 1. FC Köln blijft de nummer voorlaatst van de Bundesliga.

Xavi Simons won met RB Leipzig de thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg (3-0). Hij leverde de assist op het tweede doelpunt van Benjamin Sesko. Dani Olmo opende de score voor de nummer 4 van de ranglijst. Loïs Openda tekende voor de derde treffer.

Borussia Dortmund

Wout Weghorst verloor met TSG 1899 Hoffenheim het uitduel met 1. FSV Mainz 05 (4-1). De spits werd na een uur gewisseld. Phillipp Mwene, oud-verdediger van PSV, was een van de doelpuntenmakers van de thuisploeg. Sepp van den Berg speelde de hele wedstrijd voor Mainz.

Marcel Sabitzer hielp Borussia Dortmund met twee doelpunten aan een uitzege op Borussia Mönchengladbach. Hij benutte ook nog een strafschop, maar die treffer werd tot ieders verbazing geannuleerd omdat de videoscheidsrechter pas laat oordeelde dat de arbiter niet voor een penalty had moeten fluiten. Donyell Malen viel na 54 minuten in bij Dortmund.

Het duel tussen VfL Bochum en 1. FC Heidenheim leverde geen winnaar op (1-1).

Meer uit Voetbal

AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

1 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

1 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

2 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

3 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

3 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

3 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

4 uur geleden