Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op landstitel

Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op landstitel

MÜNCHEN (ANP) - Bayer Leverkusen moet nog minimaal een dag wachten op de eerste landstitel uit de 120-jarige clubhistorie. De koploper van de Bundesliga werd zaterdag zonder te spelen geen kampioen omdat Bayern München geen fout maakte tegen 1. FC Köln (2-0). Bayer Leverkusen stelt zondag de titel veilig als het de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen wint.

Raphaël Guerreiro schoot in de 65e minuut prachtig raak voor Bayern. Thomas Müller verdubbelde die voorsprong in blessuretijd. Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui werden vlak voor het doelpunt van Guerreiro gewisseld bij de thuisploeg. 1. FC Köln blijft de nummer voorlaatst van de Bundesliga.

Xavi Simons won met RB Leipzig de thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg (3-0). Hij leverde de assist op het tweede doelpunt van Benjamin Sesko. Dani Olmo opende de score voor de nummer 4 van de ranglijst. Loïs Openda tekende voor de derde treffer.

Borussia Dortmund

Wout Weghorst verloor met TSG 1899 Hoffenheim het uitduel met 1. FSV Mainz 05 (4-1). De spits werd na een uur gewisseld. Phillipp Mwene, oud-verdediger van PSV, was een van de doelpuntenmakers van de thuisploeg. Sepp van den Berg speelde de hele wedstrijd voor Mainz.

Marcel Sabitzer hielp Borussia Dortmund met twee doelpunten aan een uitzege op Borussia Mönchengladbach. Hij benutte ook nog een strafschop, maar die treffer werd tot ieders verbazing geannuleerd omdat de videoscheidsrechter pas laat oordeelde dat de arbiter niet voor een penalty had moeten fluiten. Donyell Malen viel na 54 minuten in bij Dortmund.

Het duel tussen VfL Bochum en 1. FC Heidenheim leverde geen winnaar op (1-1).

Meer uit Voetbal

Duitse voetbalbaas verdedigt vredesprijs Trump

WASHINGTON (ANP/DPA) - Bernd Neuendorf, de voorzitter van de Duitse voetbalbond DFB, heeft de toekenning van een vredesprijs door wereldvoetbalbond FIFA aan de Amerikaanse president Donald Trump verdedigd. "We waren allemaal verheugd toen het conflict in het Midden-Oosten werd beëindigd en er een akkoord werd ondertekend. Eerlijk gezegd zou dit niet mogelijk zijn geweest zonder de VS en zonder de inspanningen van de president", zei Neuendorf over de toekenning, die ook kritiek opleverde.

2 uur geleden
KNVB hoopt op veel Oranjefans op WK ondanks forse ticketprijzen

WASHINGTON (ANP) - De KNVB wil alle Oranjesupporters snel informeren over de kaartverkoop voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hopen veel trouwe Oranjefans in de stadions te zien, maar ook de vele Amerikaanse supporters met Oranje-roots die ons team zichtbaar en hoorbaar komen steunen", zei secretaris-generaal Gijs de Jong van de voetbalbond.

6 uur geleden
Advocaat wil ook presteren met Curaçao op WK

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."

15 uur geleden
Japanse bondscoach ziet Nederlands elftal als 'wereldmacht'

WASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."

15 uur geleden
FC Groningen wint bij Excelsior na lange tijd weer in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.

15 uur geleden
Bondscoach Koeman redelijk tevreden over resultaat van WK-loting

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."

15 uur geleden
Oranje tegen Japan, Tunesië en ploeg uit play-offs op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

17 uur geleden