Bayer Leverkusen moet Arias half jaar missen met zware blessure
LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen moet het een half jaar doen zonder de net aangetrokken voetballer Santiago Arias. De Colombiaan raakte in WK-kwalificatiewedstrijd van zijn land tegen Venezuela geblesseerd en is waarschijnlijk een half jaar uitgeschakeld, bevestigt de club van coach Peter Bosz.
Volgens het Colombiaanse Caracol TV liep Arias bij de tackle van Darwin Machis een ontwrichte enkel en een breuk in zijn kuitbeen op. De oud-speler van PSV en Atlético Madrid is al geopereerd en kan waarschijnlijk vier tot vijf maanden niet in actie komen.
"Deze ernstige blessure treft ons allemaal Santiago is een geweldig mens en is met veel ambitie naar ons gekomen. Dit is ook een zware slag voor hem", reageerde sportdirecteur Simon Rolfes van de Bundesligaclub.
"Ik heb er geen woorden voor om te beschrijven hoe ik me voel. Ik baal van de situatie", reageerde Arias via Instagram. "Dit is een volgende beproeving die ik moet doorstaan en die me sterker zal maken. Ik beloof hard te werken en snel en sterker terug te keren en weer de kleuren van Colombia en Bayer Leverkusen te zullen dragen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
13 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
13 uur geleden