Bayer Leverkusen moet Arias half jaar missen met zware blessure
LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen moet het een half jaar doen zonder de net aangetrokken voetballer Santiago Arias. De Colombiaan raakte in WK-kwalificatiewedstrijd van zijn land tegen Venezuela geblesseerd en is waarschijnlijk een half jaar uitgeschakeld, bevestigt de club van coach Peter Bosz.
Volgens het Colombiaanse Caracol TV liep Arias bij de tackle van Darwin Machis een ontwrichte enkel en een breuk in zijn kuitbeen op. De oud-speler van PSV en Atlético Madrid is al geopereerd en kan waarschijnlijk vier tot vijf maanden niet in actie komen.
"Deze ernstige blessure treft ons allemaal Santiago is een geweldig mens en is met veel ambitie naar ons gekomen. Dit is ook een zware slag voor hem", reageerde sportdirecteur Simon Rolfes van de Bundesligaclub.
"Ik heb er geen woorden voor om te beschrijven hoe ik me voel. Ik baal van de situatie", reageerde Arias via Instagram. "Dit is een volgende beproeving die ik moet doorstaan en die me sterker zal maken. Ik beloof hard te werken en snel en sterker terug te keren en weer de kleuren van Colombia en Bayer Leverkusen te zullen dragen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
9 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
12 uur geleden