Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen laakt speelwijze finalist AS Roma

Bayer Leverkusen laakt speelwijze finalist AS Roma

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft zich kritisch uitgelaten over de speelwijze van AS Roma. De Duitse subtopper kwam in de halve finale van de Europa League op eigen veld niet verder dan 0-0 tegen de Italianen, die thuis met 1-0 hadden gewonnen.

"We hebben het niet verdiend om uitgeschakeld te worden door een club die niets met voetbal te maken heeft", zei middenvelder Nadiem Amiri. "Ik vraag me oprecht af hoe dit mogelijk is. Hoe zij vandaag en vorige week hebben gespeeld. Iedere bal ging lang, dat is toch geen voetbal? Dat zo'n club in de finale staat, is waanzin. Aan de andere kant zijn wij er zelf niet in geslaagd om in twee wedstrijden te scoren, dat is ook de waarheid."

AS Roma verzekerde zich van het doelpuntloze gelijkspel door onder meer het spel te vertragen en blessures werden gesimuleerd. "Het is jammer, maar je weet dat in een halve finale op dit niveau een speelstijl als deze wordt beloond. Dit is zuur, heel erg zuur. Ook voor het voetbal. Maar we moeten onze tegenstander feliciteren. Zij hebben op een walgelijke manier hun doel bereikt. Ik ben eerlijk gezegd trots op de groep", liet Kerem Demirbay bij RTL optekenen.

Mourinho

AS Roma wordt gecoacht door José Mourinho, die in 2017 de Europa League al wist te winnen met Manchester United. Ook won hij met zowel Porto als Internazionale de Champions League. Vorig jaar was hij met AS Roma de beste in de Conference League.

"Hij is anders, hij laat je beseffen hoe belangrijk de wedstrijd is. We kwamen hier en iedereen wist wat ze moesten doen", zei AS Roma-captain Lorenzo Pellegrini over zijn coach. "We studeren, we bereiden ons voor en we kijken video's. Vooral in Europa zie je wat de coach ons brengt. Mourinho is het brein achter onze persoonlijkheid."

Meer uit Voetbal

Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

58 minuten geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

11 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

12 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

13 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

13 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

17 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

17 uur geleden