Bayer Leverkusen is Paulinho lang kwijt door knieblessure
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen zal een lange periode de Braziliaan Paulinho moeten missen. De 19-jarige aanvaller liep dinsdag tijdens een training voorafgaand aan de bekerfinale van zaterdag een zware knieblessure op. De club van trainer Peter Bosz meldde een dag later dat Paulinho de voorste kruisbanden van zijn rechterknie heeft gescheurd en vrijdag wordt geopereerd. Zaterdag speelt Leverkusen in de finale om de DFB Pokal tegen Bayern München.
"Het is ongelooflijk jammer en bijna dramatisch dat Paulinho er nu bij het hoogtepunt van het seizoen in Berlijn niet bij kan zijn en ook het vervolg van de Europa League in augustus moet missen", reageerde technisch directeur Simon Rolfes. "Zijn zware blessure motiveert ons nog meer om de beker ook voor hem te winnen."
Paulinho komt sinds 2018 uit voor Leverkusen. Dit seizoen kwam hij tot dertien duels in de Bundesliga waarin hij drie keer scoorde.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
4 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
8 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
11 uur geleden