Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen is Paulinho lang kwijt door knieblessure

Bayer Leverkusen is Paulinho lang kwijt door knieblessure

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen zal een lange periode de Braziliaan Paulinho moeten missen. De 19-jarige aanvaller liep dinsdag tijdens een training voorafgaand aan de bekerfinale van zaterdag een zware knieblessure op. De club van trainer Peter Bosz meldde een dag later dat Paulinho de voorste kruisbanden van zijn rechterknie heeft gescheurd en vrijdag wordt geopereerd. Zaterdag speelt Leverkusen in de finale om de DFB Pokal tegen Bayern München.

"Het is ongelooflijk jammer en bijna dramatisch dat Paulinho er nu bij het hoogtepunt van het seizoen in Berlijn niet bij kan zijn en ook het vervolg van de Europa League in augustus moet missen", reageerde technisch directeur Simon Rolfes. "Zijn zware blessure motiveert ons nog meer om de beker ook voor hem te winnen."

Paulinho komt sinds 2018 uit voor Leverkusen. Dit seizoen kwam hij tot dertien duels in de Bundesliga waarin hij drie keer scoorde.

Meer uit Voetbal

Afrikaanse voetbalbond maakt speeldata Afrika Cup 2027 bekend

CAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.

9 minuten geleden
Tottenham Hotspur ziet concurrent West Ham United ruim verliezen

BRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.

13 minuten geleden
Bayern in aanloop naar return tegen PSG gelijk tegen Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.

46 minuten geleden
Voetbalsters Lyon naar Champions League-finale na zege op Arsenal

LYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.

47 minuten geleden
Villarreal verzekert zich opnieuw van deelname Champions League

VILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.

1 uur geleden
Ajax profiteert van promotie Ipswich en verkoopt Akpom

IPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.

2 uur geleden
RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

19 uur geleden