Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen en RB Leipzig verliezen in Bundesliga

Bayer Leverkusen en RB Leipzig verliezen in Bundesliga

LEVERKUSEN (ANP) - Peter Bosz is met Bayer Leverkusen in de Duitse competitie tegen een nederlaag aangelopen tegen VfL Wolfsburg. In eigen huis ging Leverkusen met 1-0 onderuit tegen de ploeg van Wout Weghorst. Wolfsburg komt door de zege net als Leverkusen op 32 punten.

Nummer 2 RB Leipzig ging eveneens onderuit. De ploeg van coach Julian Nagelsmann verloor met 3-2 bij laagvlieger FSV Mainz. Leipzig blijft daardoor op 35 punten staan, 4 minder dan koploper en titelverdediger Bayern München, dat zondag in actie komt tegen hekkensluiter Schalke 04.

Ridle Baku rondde een aanval van Wolfsburg via Weghorst en Renato Steffen in de 35e minuut succesvol af. Leverkusen, met Daley Sinkgraven in de basis, had daarvoor kansen om op voorsprong te komen gemist via Nadiem Amiri en Lucas Alario. Ook in de tweede helft lukte het de thuisploeg niet te scoren. Een schot van Sinkgraven werd nog gestopt door doelman Koen Casteels.

Winnende treffer Barreiro

Leipzig kwam bij Mainz in de eerste helft twee keer op voorsprong via Tyler Adams en Marcel Halstenberg. De thuisploeg kwam beide keren snel gelijk via Moussa Niakhaté. In de tweede zorgde Leandro Barreiro voor de 3-2 van Mainz, die de tweede competitiezege opleverde.

Eintracht Frankfurt haalde met 5-1 uit tegen Arminia Bielefeld. De doelpunten van Frankfurt werden gemaakt door André Silva (twee), Filip Kostic, een eigen treffer van Joakim Nilsson en Luka Jovic. Sergio Córdova maakte de 1-3 voor Bielefeld.

Freiburg won met 2-1 van VfB Stuttgart. De bezoeker kwamen na 7 minuten op 1-0 door Silas Wamangituka. De treffers van Ermedin Demirovic en Jeong Woo-yeong vielen ook nog in de eerste helft. Guus Til kwam in de slotfase bij Freiburg in de ploeg.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

8 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

9 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

10 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

10 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

11 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

13 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

14 uur geleden