Bayer Leverkusen en RB Leipzig verliezen in Bundesliga
LEVERKUSEN (ANP) - Peter Bosz is met Bayer Leverkusen in de Duitse competitie tegen een nederlaag aangelopen tegen VfL Wolfsburg. In eigen huis ging Leverkusen met 1-0 onderuit tegen de ploeg van Wout Weghorst. Wolfsburg komt door de zege net als Leverkusen op 32 punten.
Nummer 2 RB Leipzig ging eveneens onderuit. De ploeg van coach Julian Nagelsmann verloor met 3-2 bij laagvlieger FSV Mainz. Leipzig blijft daardoor op 35 punten staan, 4 minder dan koploper en titelverdediger Bayern München, dat zondag in actie komt tegen hekkensluiter Schalke 04.
Ridle Baku rondde een aanval van Wolfsburg via Weghorst en Renato Steffen in de 35e minuut succesvol af. Leverkusen, met Daley Sinkgraven in de basis, had daarvoor kansen om op voorsprong te komen gemist via Nadiem Amiri en Lucas Alario. Ook in de tweede helft lukte het de thuisploeg niet te scoren. Een schot van Sinkgraven werd nog gestopt door doelman Koen Casteels.
Winnende treffer Barreiro
Leipzig kwam bij Mainz in de eerste helft twee keer op voorsprong via Tyler Adams en Marcel Halstenberg. De thuisploeg kwam beide keren snel gelijk via Moussa Niakhaté. In de tweede zorgde Leandro Barreiro voor de 3-2 van Mainz, die de tweede competitiezege opleverde.
Eintracht Frankfurt haalde met 5-1 uit tegen Arminia Bielefeld. De doelpunten van Frankfurt werden gemaakt door André Silva (twee), Filip Kostic, een eigen treffer van Joakim Nilsson en Luka Jovic. Sergio Córdova maakte de 1-3 voor Bielefeld.
Freiburg won met 2-1 van VfB Stuttgart. De bezoeker kwamen na 7 minuten op 1-0 door Silas Wamangituka. De treffers van Ermedin Demirovic en Jeong Woo-yeong vielen ook nog in de eerste helft. Guus Til kwam in de slotfase bij Freiburg in de ploeg.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
5 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
9 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
10 uur geleden