Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen en RB Leipzig verliezen in Bundesliga

Bayer Leverkusen en RB Leipzig verliezen in Bundesliga

LEVERKUSEN (ANP) - Peter Bosz is met Bayer Leverkusen in de Duitse competitie tegen een nederlaag aangelopen tegen VfL Wolfsburg. In eigen huis ging Leverkusen met 1-0 onderuit tegen de ploeg van Wout Weghorst. Wolfsburg komt door de zege net als Leverkusen op 32 punten.

Nummer 2 RB Leipzig ging eveneens onderuit. De ploeg van coach Julian Nagelsmann verloor met 3-2 bij laagvlieger FSV Mainz. Leipzig blijft daardoor op 35 punten staan, 4 minder dan koploper en titelverdediger Bayern München, dat zondag in actie komt tegen hekkensluiter Schalke 04.

Ridle Baku rondde een aanval van Wolfsburg via Weghorst en Renato Steffen in de 35e minuut succesvol af. Leverkusen, met Daley Sinkgraven in de basis, had daarvoor kansen om op voorsprong te komen gemist via Nadiem Amiri en Lucas Alario. Ook in de tweede helft lukte het de thuisploeg niet te scoren. Een schot van Sinkgraven werd nog gestopt door doelman Koen Casteels.

Winnende treffer Barreiro

Leipzig kwam bij Mainz in de eerste helft twee keer op voorsprong via Tyler Adams en Marcel Halstenberg. De thuisploeg kwam beide keren snel gelijk via Moussa Niakhaté. In de tweede zorgde Leandro Barreiro voor de 3-2 van Mainz, die de tweede competitiezege opleverde.

Eintracht Frankfurt haalde met 5-1 uit tegen Arminia Bielefeld. De doelpunten van Frankfurt werden gemaakt door André Silva (twee), Filip Kostic, een eigen treffer van Joakim Nilsson en Luka Jovic. Sergio Córdova maakte de 1-3 voor Bielefeld.

Freiburg won met 2-1 van VfB Stuttgart. De bezoeker kwamen na 7 minuten op 1-0 door Silas Wamangituka. De treffers van Ermedin Demirovic en Jeong Woo-yeong vielen ook nog in de eerste helft. Guus Til kwam in de slotfase bij Freiburg in de ploeg.

Meer uit Voetbal

AC Milan laat punten liggen in thuiswedstrijd tegen Sassuolo

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2. Daardoor komt Milan op 31 punten, evenveel als Napoli, dat op bezoek gaat bij Udinese. Internazionale, derde met 30 punten, speelt nog een uitwedstrijd tegen Genoa.

1 uur geleden
Heerenveen voorbij Sparta na ruime zege op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.

1 uur geleden
Feyenoord begint met Ueda, Watanabe en Nieuwkoop tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.

2 uur geleden
Ajax begint met Steur aan thuiswedstrijd tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.

2 uur geleden
Duel Levante - Villarreal afgelast door voorspeld noodweer

VALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.

2 uur geleden
Real Sociedad ontslaat coach Francisco na slechte resultaten

SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.

4 uur geleden
Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

15 uur geleden