Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayer Leverkusen en RB Leipzig verliezen in Bundesliga

Bayer Leverkusen en RB Leipzig verliezen in Bundesliga

LEVERKUSEN (ANP) - Peter Bosz is met Bayer Leverkusen in de Duitse competitie tegen een nederlaag aangelopen tegen VfL Wolfsburg. In eigen huis ging Leverkusen met 1-0 onderuit tegen de ploeg van Wout Weghorst. Wolfsburg komt door de zege net als Leverkusen op 32 punten.

Nummer 2 RB Leipzig ging eveneens onderuit. De ploeg van coach Julian Nagelsmann verloor met 3-2 bij laagvlieger FSV Mainz. Leipzig blijft daardoor op 35 punten staan, 4 minder dan koploper en titelverdediger Bayern München, dat zondag in actie komt tegen hekkensluiter Schalke 04.

Ridle Baku rondde een aanval van Wolfsburg via Weghorst en Renato Steffen in de 35e minuut succesvol af. Leverkusen, met Daley Sinkgraven in de basis, had daarvoor kansen om op voorsprong te komen gemist via Nadiem Amiri en Lucas Alario. Ook in de tweede helft lukte het de thuisploeg niet te scoren. Een schot van Sinkgraven werd nog gestopt door doelman Koen Casteels.

Winnende treffer Barreiro

Leipzig kwam bij Mainz in de eerste helft twee keer op voorsprong via Tyler Adams en Marcel Halstenberg. De thuisploeg kwam beide keren snel gelijk via Moussa Niakhaté. In de tweede zorgde Leandro Barreiro voor de 3-2 van Mainz, die de tweede competitiezege opleverde.

Eintracht Frankfurt haalde met 5-1 uit tegen Arminia Bielefeld. De doelpunten van Frankfurt werden gemaakt door André Silva (twee), Filip Kostic, een eigen treffer van Joakim Nilsson en Luka Jovic. Sergio Córdova maakte de 1-3 voor Bielefeld.

Freiburg won met 2-1 van VfB Stuttgart. De bezoeker kwamen na 7 minuten op 1-0 door Silas Wamangituka. De treffers van Ermedin Demirovic en Jeong Woo-yeong vielen ook nog in de eerste helft. Guus Til kwam in de slotfase bij Freiburg in de ploeg.

Meer uit Voetbal

Trainer Verberne definitief weg bij FC Eindhoven na beenbreuk

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.

1 uur geleden
Oranje-international Frimpong nadert rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.

1 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

16 uur geleden
Gordon helpt Newcastle met vier treffers aan 6-1-zege bij Qarabag

BAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.

16 uur geleden
Infantino 'geschokt' na vermeend racisme tegen Vinícius Júnior

ZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.

20 uur geleden
Telstar accepteert schikking van 7500 euro voor afsteken vuurwerk

VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.

22 uur geleden
Sevilla-coach Almeyda zeven duels geschorst na wangedrag

SEVILLA (ANP) - Matías Almeyda is woensdag voor zeven wedstrijden geschorst nadat hij afgelopen weekend een rode kaart kreeg bij het duel tussen Sevilla en Alavés (1-1). De Argentijnse coach van Sevilla werd weggestuurd, maar liep daarna boos het veld in om bezwaar te maken bij de scheidsrechter.

23 uur geleden