Baumgartner terug in basis Oostenrijk, Turkije mist geschorst duo
LEIPZIG (ANP) - Bondscoach Ralf Rangnick van Oostenrijk heeft Christoph Baumgartner weer opgenomen in de basis voor het duel met Turkije in de achtste finale van het EK. De middenvelder begon tijdens de gewonnen wedstrijd tegen Oranje (3-2) nog op de bank. De winnaar van het duel speelt zaterdag de kwartfinale tegen Nederland in Berlijn.
Oostenrijk mist nog Feyenoorder Gernot Trauner. De verdediger heeft nog te veel last van een spierblessure die hij eerder in het toernooi opliep. Turkije speelt zonder de geschorste aanvoerder Hakan Calhanoglu en Samet Akaydin. Kaan Ayhan en Abdülkerim Bardakci nemen hun plaatsen in.
Oostenrijk plaatste zich voor de achtste finales door Frankrijk en Nederland achter zich te laten in de groepsfase. Turkije eindigde met 6 punten als tweede in de poule achter groepswinnaar Portugal.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
9 uur geleden