Basketbalteams NBA moeten sportfaciliteiten sluiten
NEW YORK (ANP/RTR) - De leiding van de Amerikaanse profcompetitie voor basketballers NBA heeft alle teams opgedragen om hun trainingscomplexen tot nader order te sluiten. In een bericht aan alle dertig teams staat dat het geldt voor zowel spelers als voor de medewerkers, meldt sportzender ESPN.
De NBA had eerder gezegd dat spelers en de staf onder bepaalde omstandigheden in de sportfaciliteiten mochten zijn. Met de nieuwe instructie mogen de spelers geen teamfaciliteiten gebruiken en ook niet trainen op plaatsen die niet van de clubs zijn. Ze moeten hun training en conditietraining thuis uitvoeren. De competitieleiding spoort de spelers ook aan om thuis te blijven en alleen voor de hoogst noodzakelijke dingen als boodschappen en medicijnen het huis te verlaten.
Nadat basketballer Rudy Gobert van Utah Jazz vorige week positief had getest op het nieuwe coronavirus besloot de NBA alle wedstrijden op te schorten. Vier teams hebben inmiddels gemeld dat een speler of medewerker van de club positief heeft getest.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Team Reggeborgh heeft op het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker het NK ploegenachtervolging gewonnen. Dat schaatsteam, bestaande uit Marcel Bosker, Remo Slotegraaf en Jasper Krommenhoek, heeft zich daarmee geplaatst voor de ploegenachtervolging op de eerste wereldbeker. Reggeborgh was met 3.46,04 een fractie sneller dan Team Essent dat met 3.46,17 tweede werd.
8 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Jorian ten Cate heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker in Heerenveen de massastart in de nieuwe opzet gewonnen. De marathonschaatser van Reggeborgh was in een door valpartijen ontsierde afvalrace de beste in de sprint tegen Harm Visser en teamgenoot Bart Hoolwerf.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de massastart in de nieuwe opzet gewonnen. De olympisch kampioene was in de afvalrace de beste in de sprint met teamgenote Sofia Schilder.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - De Zweedse hardloper Andreas Almgren heeft zijn debuut op de marathon glans gegeven met de overwinning in New York. De 31-jarige Europees kampioen op de 10.000 meter én wereldkampioen op de halve marathon kwam na 42,195 kilometer in een tijd van 2.06.01 over de finish in Central Park.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben FC Twente zondagmiddag verslagen in de topper in de Vrouwen Eredivisie. Op sportcomplex De Toekomst werd het 2-0 voor de thuisploeg. Door de overwinning heeft Ajax nu 21 punten, 1 punt minder dan FC Twente, dat nog altijd koploper is. Een belangrijke rol was weggelegd voor invaller Mirte van Koppen, die beide doelpunten maakte.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Angel Daleman heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de 1000 meter gewonnen. De 19-jarige schaatsster van Team Essent was in Heerenveen met een persoonlijk record van 1.13,49 sneller dan Femke Kok en Isabel Grevelt. Kok werd tweede met 1.14,15. Grevelt zette met 1.14,91 de derde tijd neer.
3 uur geledenWENEN (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft in Wenen zijn tweede toernooizege sinds zijn rentree en zijn vierde van het seizoen geboekt. In de finale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Australiër Alex de Minaur in twee sets: 6-1 6-4. Alcaraz miste een groot deel van dit seizoen door een polsblessure. In oktober won hij ook al het ATP-toernooi van Tokio.
3 uur geleden