Basketbalteams NBA moeten sportfaciliteiten sluiten
NEW YORK (ANP/RTR) - De leiding van de Amerikaanse profcompetitie voor basketballers NBA heeft alle teams opgedragen om hun trainingscomplexen tot nader order te sluiten. In een bericht aan alle dertig teams staat dat het geldt voor zowel spelers als voor de medewerkers, meldt sportzender ESPN.
De NBA had eerder gezegd dat spelers en de staf onder bepaalde omstandigheden in de sportfaciliteiten mochten zijn. Met de nieuwe instructie mogen de spelers geen teamfaciliteiten gebruiken en ook niet trainen op plaatsen die niet van de clubs zijn. Ze moeten hun training en conditietraining thuis uitvoeren. De competitieleiding spoort de spelers ook aan om thuis te blijven en alleen voor de hoogst noodzakelijke dingen als boodschappen en medicijnen het huis te verlaten.
Nadat basketballer Rudy Gobert van Utah Jazz vorige week positief had getest op het nieuwe coronavirus besloot de NBA alle wedstrijden op te schorten. Vier teams hebben inmiddels gemeld dat een speler of medewerker van de club positief heeft getest.
Meer uit Sport
RIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.
4 uur geledenVERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.
15 uur geledenVERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.
16 uur geledenVERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.
16 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.
20 uur geleden