Basketbalteams NBA moeten sportfaciliteiten sluiten
NEW YORK (ANP/RTR) - De leiding van de Amerikaanse profcompetitie voor basketballers NBA heeft alle teams opgedragen om hun trainingscomplexen tot nader order te sluiten. In een bericht aan alle dertig teams staat dat het geldt voor zowel spelers als voor de medewerkers, meldt sportzender ESPN.
De NBA had eerder gezegd dat spelers en de staf onder bepaalde omstandigheden in de sportfaciliteiten mochten zijn. Met de nieuwe instructie mogen de spelers geen teamfaciliteiten gebruiken en ook niet trainen op plaatsen die niet van de clubs zijn. Ze moeten hun training en conditietraining thuis uitvoeren. De competitieleiding spoort de spelers ook aan om thuis te blijven en alleen voor de hoogst noodzakelijke dingen als boodschappen en medicijnen het huis te verlaten.
Nadat basketballer Rudy Gobert van Utah Jazz vorige week positief had getest op het nieuwe coronavirus besloot de NBA alle wedstrijden op te schorten. Vier teams hebben inmiddels gemeld dat een speler of medewerker van de club positief heeft getest.
Meer uit Sport
ZEIST (ANP) - De KNVB voert bij de start van het nieuwe seizoen in de Eredivisie verschillende spelregelwijzigingen in die erop gericht zijn het tempo in de wedstrijden te verhogen. Het zijn aanpassingen in de spelregels van de internationale spelregelorganisatie IFAB, die de FIFA ook al had doorgevoerd tijdens het WK voetbal in juni.
5 minuten geledenASTANA (ANP) - John van 't Schip is de nieuwe bondscoach van Kazachstan. De voetbalbond van Kazachstan (KFF) presenteerde de 62-jarige Nederlandse oud-international en trainer vrijdag, zo meldde de bond op social media.
11 minuten geledenLA VOULTE-SUR-RHÔNE (ANP) - Wielrenster Anna van der Breggen gaat niet meer van start in de zevende etappe van de Tour de France Femmes. Haar ploeg SD Worx-Protime meldt dat de 36-jarige renster de Tour verlaat en rust neemt.
1 uur geledenKARPACZ (ANP) - Wielrenner Bart Lemmen voelde "overal pijn" na zijn val in aanloop naar zijn eerste profzege, die hij donderdag boekte in de Ronde van Polen. Dat heeft de Nederlander laten weten in een reactie via zijn ploeg Visma - Lease a Bike. De 30-jarige Lemmen kwam ten val maar won de etappe en nam de leiding in het algemeen klassement over.
16 uur geledenTOURNON-SUR-RHÔNE (ANP) - Puck Pieterse kan zichzelf niets verwijten na de zesde etappe van de Tour de France Femmes, waarin ze derde werd achter winnares Kimberley Le Court en Cédrine Kerbaol. Dat zei de Nederlandse bolletjestruidraagster na afloop van de etappe tegen de NOS.
17 uur geledenTOURNON-SUR-RHÔNE (ANP) - Kimberley Le Court heeft de zesde etappe van de Tour de France Femmes gewonnen. De renster uit Mauritius van AG Insurance-Soudal was de beste in de heuvelachtige etappe over 153,4 kilometer van Montbrison naar Tournon-sur-Rhône. Cédrine Kerbaol uit Frankrijk werd tweede, voor de Nederlandse bolletjestruidraagster Puck Pieterse.
18 uur geledenZEIST (ANP) - De kampioen van de Eredivisie mag dit seizoen een gouden schaal omhoog houden. De gouden versie van de kampioensschaal wordt ter ere van het 70-jarig bestaan van het betaald voetbal uitgereikt door Eredivisie CV en de KNVB, zo meldt de voetbalbond.
19 uur geleden