Basketbalteams NBA moeten sportfaciliteiten sluiten
NEW YORK (ANP/RTR) - De leiding van de Amerikaanse profcompetitie voor basketballers NBA heeft alle teams opgedragen om hun trainingscomplexen tot nader order te sluiten. In een bericht aan alle dertig teams staat dat het geldt voor zowel spelers als voor de medewerkers, meldt sportzender ESPN.
De NBA had eerder gezegd dat spelers en de staf onder bepaalde omstandigheden in de sportfaciliteiten mochten zijn. Met de nieuwe instructie mogen de spelers geen teamfaciliteiten gebruiken en ook niet trainen op plaatsen die niet van de clubs zijn. Ze moeten hun training en conditietraining thuis uitvoeren. De competitieleiding spoort de spelers ook aan om thuis te blijven en alleen voor de hoogst noodzakelijke dingen als boodschappen en medicijnen het huis te verlaten.
Nadat basketballer Rudy Gobert van Utah Jazz vorige week positief had getest op het nieuwe coronavirus besloot de NBA alle wedstrijden op te schorten. Vier teams hebben inmiddels gemeld dat een speler of medewerker van de club positief heeft getest.
Meer uit Sport
DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse regering heeft een duidelijk standpunt ingenomen over het WK ijshockey voor mannen in mei 2027. Dat toernooi kan zoals gepland doorgaan in Duitsland, maar dan wel zonder Rusland.
44 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Algerijnse olympisch kampioene boksen Imane Khelif maakt op 15 december in Parijs haar rentree in de ring. Het wordt haar eerste partij als prof. Ze heeft sinds het behalen van haar gouden medaille op de Spelen van Parijs in 2024 niet meer gebokst in competieverband.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Kjeld Nuis kan bij de wereldbekerwedstrijden langebaanschaatsen in Beijing (China) en Obihiro (Japan) toch uitkomen op de 1000 meter. De schaatsbond KNSB heeft hem de startplek gegeven die Jenning de Boo heeft ingeleverd. De Boo mist de eerste twee wereldbekers, omdat hij door een val van zijn fiets zijn sleutelbeen heeft gebroken.
3 uur geledenTURIJN (ANP/AFP) - De Italiaanse toptennisser Jannik Sinner beëindigt na vijf jaar de samenwerking met zijn Australische coach Darren Cahill. Hij gaat verder met de Zweed Magnus Norman. Dat meldde de vijfvoudig grandslamwinnaar in een verklaring op zijn sociale media.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Alan Permane blijft langer teambaas van Racing Bulls, het zusterteam van Red Bull in de Formule 1. De 59-jarige Brit heeft bijgetekend tot eind 2031, meldt de renstal in een persbericht.
5 uur geledenLUSAIL (ANP) - Veel coureurs in de MotoGP voelen in Qatar de spanning van de oorlog in het Midden-Oosten, die heel dichtbij is. "Dit is niet ideaal, de meeste coureurs willen hier eigenlijk niet zijn", vertelde de Spaanse motorracer Raúl Fernández (Aprilia) op het circuit van Lusail nabij hoofdstad Doha aan motorsport.com.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP/DPA) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft een bijzonder aandenken aan zijn eerste wereldtitel thuis aan de muur hangen. Het is de foto van het moment dat viervoudig wereldkampioen Max Verstappen en zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton hem op het podium op de schouders nemen, nadat de Italiaan zich in Mexico kroonde tot de jongste wereldkampioen ooit in de Formule 1.
7 uur geleden