Basketbaltalent Wembanyama (20) doorbreekt al 50 punten-grens
SAN ANTONIO (ANP/AFP) - Het Franse supertalent Victor Wembanyama heeft woensdagavond opnieuw indruk gemaakt in de NBA. De 20-jarige basketballer van San Antonio Spurs noteerde met 50 punten tegen Washington Wizards (139-130) een nieuw persoonlijk record, waarmee hij nu de vierde plek inneemt op de ranglijst van jongste basketballers die deze grens hebben doorbroken.
Brandon Jennings, LeBron James en Devin Booker waren ook twintig toen ze voor het eerst de 50 punten-grens doorbraken, maar waren op dat moment nog iets jonger dan Wembanyama. Het vorige persoonlijk record van de Fransman was 40 punten in één duel.
De Griek Giannis Antetokounmpo was namens Milwaukee Bucks woensdagavond ook op dreef met 59 punten, het hoogste van een speler dit NBA-seizoen. Alleen vorig seizoen scoorde de vedette met 64 punten al eens vaker in één duel.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
1 uur geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geledenVUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.
1 dag geledenBENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.
1 dag geleden