Basketbaltalent Wembanyama (20) doorbreekt al 50 punten-grens
SAN ANTONIO (ANP/AFP) - Het Franse supertalent Victor Wembanyama heeft woensdagavond opnieuw indruk gemaakt in de NBA. De 20-jarige basketballer van San Antonio Spurs noteerde met 50 punten tegen Washington Wizards (139-130) een nieuw persoonlijk record, waarmee hij nu de vierde plek inneemt op de ranglijst van jongste basketballers die deze grens hebben doorbroken.
Brandon Jennings, LeBron James en Devin Booker waren ook twintig toen ze voor het eerst de 50 punten-grens doorbraken, maar waren op dat moment nog iets jonger dan Wembanyama. Het vorige persoonlijk record van de Fransman was 40 punten in één duel.
De Griek Giannis Antetokounmpo was namens Milwaukee Bucks woensdagavond ook op dreef met 59 punten, het hoogste van een speler dit NBA-seizoen. Alleen vorig seizoen scoorde de vedette met 64 punten al eens vaker in één duel.
Meer uit Sport
BAD GASTEIN (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker (28) is bij de wereldbekerwedstrijd in Bad Gastein als tweede geëindigd op het onderdeel parallelslalom. Dekker hoefde alleen de Italiaanse Lucia Dalmasso voor zich te dulden. De Poolse Aleksandra Krol-Walas eindigde als derde.
1 uur geledenSILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.
9 uur geledenWADI AD-DAWASIR (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink was maandag in de achtste etappe opnieuw de snelste bij de vrachtwagens. De Nederlandse coureur legde de 721 kilometer rond Wadi ad-Dawasir in Saudi-Arabië af in ruim vijf uur, met 5.31 minuten voorsprong op de Litouwse nummer 2 Vaidotas Zala. Daarmee vergroot Van den Brink zijn voorsprong in het algemeen klassement tot 38.33 minuten op Zala, die ook daar tweede staat. Van den Brink won ook al de proloog en de derde etappe.
1 dag geledenOTTAWA (ANP/AFP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft officieel zijn carrière beëindigd. De 35-jarige voormalige nummer 3 van de wereld speelde zijn laatste wedstrijd tijdens de Olympische Spelen in 2024, waarna hij door blessures niet meer in actie kwam.
1 dag geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.
2 dagen geledenHUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.
2 dagen geleden