Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Warriors thuis wel te sterk voor Suns

Basketballers Warriors thuis wel te sterk voor Suns

SAN FRANCISCO (ANP) - Waar de basketballers van Phoenix Suns dinsdag thuis Golden State Warriors nog hadden verslagen, zag de ploeg drie dagen later in San Francisco een reeks van achttien overwinningen eindigen. De Warriors, nu weer koploper in de Western Conference van de Amerikaanse competitie NBA, wonnen voor de elfde keer op rij een thuiswedstrijd. Zoals al die voorgaande duels gebeurde dat met een verschil van ten minste 10 punten: 118-96.

De Suns hadden voor het laatst op 27 oktober een duel verloren en namen eerder in de week de koppositie van de Warriors over. Maar mede dankzij 23 punten van Stephen Curry, met daarbij zes driepunters, werd het ditmaal een duidelijke overwinning voor de ploeg uit San Francisco, die op 19 overwinningen tegen drie nederlagen uitkwam. Phoenix, dat opnieuw aantrad zonder de geblesseerde topschutter Devin Booker, won net zo vaak maar heeft één nederlaag meer. Deandre Ayton was nu de speler van Phoenix met de meeste punten achter zijn naam: 23.

In het duel om de macht in Los Angeles waren de LA Clippers de hele partij de baas tegen de Lakers, maar bleef het desondanks tot het einde spannend: 119-115. Bij afwezigheid van Nicolas Batum, nog steeds in isolatie na een coronabesmetting, blonken Marcus Morris (21 punten) en Luke Kennard (19) uit. Paul George kwam ook nog tot 19 punten, 8 assists en 8 rebounds. Voor de Lakers waren de 27 punten van Anthony Davis en de 23 punten van LeBron James niet voldoende. James keerde terug nadat hij na een positieve test de afgelopen dagen twee keer negatief testte op Covid-19.

Meer uit Sport

Evenepoel ziet in tijdritzege eerste stap naar podium in Parijs

CAEN (ANP) - Een tijdrit volgens plan, omschreef Remco Evenepoel zijn optreden in de vijfde etappe van de Tour de France. De Belg van Soudal - Quick-Step maakte in Caen zijn favorietenstatus waar en zag van de concurrenten voor het klassement alleen Tadej Pogacar in zijn buurt eindigen. De Sloveen gaf zestien seconden toe op de ritwinnaar en werd de nieuwe geletruidrager.

1 uur geleden
Evenepoel wint tijdrit Tour, Van der Poel verliest gele trui

CAEN (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijfde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een individuele tijdrit over 33 kilometer met start en finish in Caen. De olympisch en wereldkampioen tijdrijden van Soudal Quick-Step kwam tot een tijd van 36 minuten en 42 seconden en was zestien tellen sneller dan de Sloveen Tadej Pogacar. De Italiaan Edoardo Affini werd derde.

1 uur geleden
Verstappen bedankt ontslagen Horner in bericht op social media

AMSTERDAM (ANP) - Max Verstappen heeft via zijn sociale media kort gereageerd op het ontslag van Red Bull-teambaas Christian Horner. Viervoudig wereldkampioen Verstappen plaatste op Instagram en X een foto van zichzelf en Horner en bedankte de Brit in de begeleidende tekst.

2 uur geleden
Trainer Ancelotti krijgt jaar celstraf voor belastingfraude

MADRID (ANP/AFP) - Een Spaanse rechtbank heeft voormalig Real Madrid-trainer Carlo Ancelotti woensdag veroordeeld tot een jaar celstraf voor belastingfraude uit 2014. De huidige bondscoach van Brazilië hoeft deze straf niet uit te zitten.

2 uur geleden
Australische Gigante verrast met zege in bergrit Giro

PIANEZZE (ANP) - De Australische Sarah Gigante heeft de vierde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. Het was een rit van Castello Tesino naar Pianezze met een aankomst bergop. De 24-jarige renster van AG Insurance - Soudal verraste haar medevluchtsters met een aanval enkele kilometers onder de top. De Italiaanse Elisa Longo Borghini versloeg de Zwitserse Marlen Reusser in de strijd om de tweede plaats.

4 uur geleden
Tijdrit in Tour begonnen, Van der Poel start om 17.00 uur

CAEN (ANP) - De Kazach Jevgeni Fedorov is woensdag kort na 13.00 uur als eerste renner van start gegaan in de vijfde etappe van de Tour de France. Het is een individuele tijdrit over 33 kilometer met start en finish in Caen. Om 17.00 uur is Mathieu van der Poel als laatste aan de beurt. De Nederlander is de leider van het algemeen klassement en draagt de gele trui.

5 uur geleden
Mekies volgt Horner op als teambaas bij F1-renstal Red Bull

MILTON KEYNES (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull heeft Christian Horner per direct weggestuurd. Laurent Mekies, die teambaas was bij zusterteam Racing Bulls, volgt Horner op, zo maakte zijn oude team bekend.

7 uur geleden