Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Warriors te sterk voor 'Sixers' met Embiid

Basketballers Warriors te sterk voor 'Sixers' met Embiid

SAN FRANCISCO (ANP) - De na een blessure teruggekeerde Joel Embiid heeft niet kunnen voorkomen dat Philadelphia 76ers de vierde nederlaag op rij heeft geleden in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Golden State Warriors was met een uitblinkende Stephen Curry te sterk voor de 'Sixers': 119-107.

Embiid bleef twee duels aan de kant vanwege knieklachten. Hij vond bij zijn rentree bij achttien pogingen slechts vijf keer de basket en kwam tot 14 punten. Met nog ruim vier minuten op de klok verdween Embiid naar de kleedkamer nadat Jonathan Kuminga op zijn knie was beland bij een poging van beiden de bal te veroveren.

Curry maakte 25 van zijn 37 punten in de tweede helft, Kuminga kwam uit op een totaal van 26 punten. De Warriors misten Klay Thompson, die zich kort voor het duel had afgemeld wegens ziekte.

Boston Celtics, koploper in de oostelijke divisie, won met de nodige moeite van Indiana Pacers: 129-124. Jayson Tatum was de topscorer met 30 punten. New York Knicks won voor de achtste keer op rij. Tegen Utah Jazz werd het 118-103. Met veertien overwinningen tegen twee nederlagen was januari de succesvolste maand voor de ploeg uit New York sinds maart 1994.

Meer uit Sport

Turnkampioene Biles ligt in het ziekenhuis: 'bijna dood'

HOUSTON (ANP) - Turnster Simone Biles is in het ziekenhuis beland. Dat heeft de 29-jarige Amerikaanse zevenvoudig olympisch kampioene zaterdagavond zelf bekendgemaakt. "Ik ben normaal niet van het delen van dit soort dingen omdat ik privacy waardeer in de huidige tijd", schrijft Biles op haar Instagram. "Maar bijna doodgaan stond aan het begin van deze week nog niet op mijn bingokaart."

2 uur geleden
Nederlandse 3x3-basketballers stranden op WK in kwartfinale

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.

18 uur geleden
Motorcoureur Márquez wint sprintrace in Grote Prijs van Hongarije

SÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.

19 uur geleden
3x3-basketbalsters naar halve finale WK na zege op Hongarije

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.

19 uur geleden
19-jarige Andrejeva ziet droom uitkomen met winst Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.

19 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Grote Prijs van Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen start bij de Grote Prijs van Monaco als tweede. De viervoudig wereldkampioen moest de poleposition bij de beroemde race in het prinsdom laten aan Mercedes-coureur Kimi Antonelli.

19 uur geleden
Tennisster Andrejeva wint voor de eerste keer Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De als achtste geplaatste Russin versloeg in de finale in Parijs de Poolse qualifier en verrassing Maja Chwalińska in twee sets: 6-3 6-2.

20 uur geleden